Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. projektów europejskich

RYVU THERAPEUTICS

Leona Henryka Sternbacha 2

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Aktywny udział w planowaniu i realizacji działań Ryvu Therapeutics związanych z pozyskiwaniem finansowania z programów ramowych EU, a także krajowych programów operacyjnych

  • Udział w tworzeniu konsorcjów badawczych i zarządzaniu ich funkcjonowaniem

  • Współpraca w ramach zespołów projektowych, m.in. z kierownikami projektów oraz innymi klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi

  • Prowadzenie dokumentacji projektów w sposób zgodny z przepisami i zasadami poszczególnych programów

  • Bieżący kontakt z instytucjami odpowiedzialnymi za realizację oraz opiekunami projektów

  • Aktywny monitoring rozliczeń środków z dotacji

  • Przygotowywanie wniosków o płatność oraz raportów końcowych

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia zawodowego w aplikowaniu i rozliczaniu lub realizacji projektów badawczo-rozwojowych finansowanych z programów ramowych UE takich jak FP7, Horyzont 2020 lub podobnych

  • Dodatkowym atutem będzie realizacja projektów z obszaru Life Science

  • Wykształcenie wyższe – preferowane z zakresu ekonomii, biotechnologii lub pokrewnych kierunków

  • Biegła znajomość języka angielskiego w piśmie i w mowie min. na poziomie C1

To oferujemy

  • Pracę w jednej z najbardziej innowacyjnych firm w regionie z udokumentowanymi osiągnięciami i wysoką perspektywą rozwoju

  • Udział w ambitnych i pełnych wyzwań projektach oraz możliwość szybkiego rozwoju kariery naukowej

  • Kultura pracy oparta na współpracy i wsparciu

  • Stymulujące codzienne interakcje intelektualne z jednym z najlepszych europejskich zespołów naukowych w dziedzinie odkrywania leków (170 osób, 80 z tytułem doktora)

  • Program szkoleniowy umożliwiający rozwój naukowy: Akademia Ryvu, wykłady naukowe, udział w konferencjach

  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, wsparcie aktywności sportowej, programy lunchowe i wiele innych

  • Długoterminowa współpraca oparta na stabilnych warunkach zatrudnienia

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • karta Multisport

Ryvu Therapeutics jest polską firmą biotechnologiczną rozwijającą innowacyjne małocząsteczkowe związki o potencjale terapeutycznym w onkologii.

Firma została założona w 2007 roku (jako Selvita), obecnie zatrudnia 150 naukowców, z których 80 posiada stopień naukowy doktora. Główna siedziba Spółki, Centrum Badawczo-Rozwojowe Innowacyjnych Leków, znajduje się w Krakowie.

Rozwijamy innowacyjne terapie w obszarach, w których brakuje dostatecznych metod leczenia nowotworów. U nas bogata wiedza naukowa łączy się z efektywnym i nowoczesnym zarządzaniem projektami badawczymi. Badania kliniczne dotyczą obszarów hematoonkologicznych oraz onkologicznych, natomiast projekty badawczo-rozwojowe skupiają się na nowych celach onkologicznych w obszarze inhibitorów kinaz, syntetycznej letalności, immunoonkologii oraz metabolizmu i immunometabolizmu nowotworów.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

Obecnie poszukujemy Specjalisty do zespołu pozyskiwania i rozliczania projektów z Funduszy Europejskich, ze szczególnym naciskiem na programy ramowe UE (Horyzont 2020, Horyzont Europa)