Specjalista ds. Projektów Finansowych/IT z j. włoskim/hiszpańskim

Arche Consulting Sp. z o.o.

  • Kraków

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 6 lat temu
  • Specjalista

Dla firmy dynamicznie rozwijającej swoje struktury, poszukujemy Kandydatów / Kandydatek na stanowisko:

Specjalista ds. Projektów Finansowych/HR lub IT z j. włoskim lub hiszpańskimNumer ref.: Nr ref.: WH/MAS

Obowiązki:

  • wsparcie międzynarodowego zespołu w zakresie realizacji projektów z dziedziny finansów, HR lub IT,
  • utrzymywanie kontaktu z Klientami włosko- lub hiszpańskojęzycznymi,
  • analiza dokumentacji w j. obcym,
  • wprowadzanie i przetwarzanie danych,
  • sporządzanie zestawień oraz raportów,
  • współpraca z innymi zespołami projektowymi.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka włoskiego lub hiszpańskiego,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • zdolność analitycznego myślenia,
  • predyspozycje do pracy zespołowej jak i indywidualnej,
  • skrupulatność, dokładność,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,
  • bogaty pakiet socjalny,
  • możliwość podniesienia kompetencji zawodowych w międzynarodowym środowisku,
  • wykorzystanie języków obcych podczas wykonywania codziennych obowiązków.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne