Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Projektów

PLAY (P4 Sp. z o.o.)

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie wizyt technicznych na obiektach pod kątem oceny przydatności budowlanej dla posadowienia stacji bazowych telefonii komórkowej

  • Weryfikacja projektów oraz ocena kosztorysów budowlanych

  • Odbiór techniczny stacji bazowych oraz koordynacja i nadzór nad procesem inwestycyjnym

  • Współpraca z firmami podwykonawczymi oraz negocjacje biznesowe

  • Realizacja obowiązków inwestora w zakresie uzyskiwania niezbędnych decyzji administracyjnych oraz zarządzanie procesem obiegu dokumentacji technicznej w biurze inwestora

Nasze wymagania

  • Masz wykształcenie wyższe techniczne – preferowane budownictwo

  • Znasz prawo budowlane i znajomy jest Ci proces pozwoleniowo – administracyjny

  • Orientujesz się w przepisach z zakresu planowania przestrzennego i ochrony środowiska

  • Potrafisz dobrze organizować czas pracy własnej oraz podwykonawców

  • Masz rozwinięte zdolności negocjacyjne

  • Łatwo nawiązujesz kontakty interpersonalne

  • Jesteś nastawiony/a na realizację celów i umiesz pracować pod presją czasu

  • Posiadasz prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Umowa o pracę i stabilna praca na dłużej

  • System premiowy powiązany z Twoimi osobistymi wynikami pracy

  • Różnorodne możliwości rozwoju: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne

  • Imprezy integracyjne

  • Ty i tylko Ty decydujesz jak ubierasz się do pracy

  • Świętujemy sukcesy

  • Karta multisport

  • Opieka medyczna i ubezpieczenie na życie

Technika

Przewiń do profilu firmy