Oferta pracy

Specjalista ds. projektów graficznych i DTP

Veolia Centrum Usług Wspólnych Sp. z o.o.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie graficzne materiałów wizualnych w oparciu o wytyczne Księgi identyfikacji wizualnej

  • Przygotowanie plików graficznych do publikacji online / druku (DTP)

  • Opiniowanie i kontrolowanie zgodności projektów zewnętrznych z Księgą identyfikacji wizualnej oraz ich korekta

  • Optymalizowanie wykorzystania środków finansowych poprzez monitorowanie zapotrzebowania w innych spółkach grupy i łączenie zamówień w celu osiągnięcia efektu skali

  • Montaż materiałów filmowych, umiejętność tworzenia plików gif i prostych animacji 2D

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe: grafika komputerowa, grafika, projektowanie graficzne

  • Dobra znajomość oprogramowania pakietu Adobe (InDesign – warunek konieczny, Ilustrator, Photoshop)

  • Podstawowa znajomość zasad DTP

  • Orientacja w różnych dziedzinach twórczości wizualnej

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca korzystanie z aplikacji informatycznych

  • Samodzielność w działaniu, jak również umiejętność pracy w zespole

  • Kreatywność, zaangażowanie

  • Asertywność, umiejętność pracy pod presją czasu

  • Mile widziane portfolio prac graficznych

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony -1 rok

  • Przyjazną atmosferę pracy, otwartość zespołu do dzielenia się wiedzą i doświadczeniem

  • Szansę rozwoju zawodowego i osobistego

  • Możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach lokalnych i grupowych

  • Możliwość pracy hybrydowej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • opieka stomatologiczna

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy dzień wolny

  • akcjonariat pracowniczy