Oferta pracy

Specjalista ds. projektów HR

Telewizja Polska S.A.O firmie

  • J. P. Woronicza 17, 00-999 Warszawa

    Garwolin, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Telewizja Polska S.A. poszukuje kandydatek/kandydatów

zainteresowanych pracą w Biurze Zarządzania Kapitałem Ludzkim na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa - Mokotów

Zadania:

  • przygotowywanie, wdrażanie oraz optymalizowanie procesów, działań i procedur
    w zakresie Zarządzania Kapitałem Ludzkim
  • kreowanie nowych rozwiązań z obszaru miękkiego HR
  • wspieranie kadry menadżerskiej w obszarze Zarządzania Kapitałem Ludzkim oraz doradztwo w zakresie stosowanych procedur i narzędzi
  • przygotowywanie bieżącej komunikacji wewnętrznej w ramach prowadzonych projektów
  • przygotowywanie raportów, zestawień i analiz z zakresu Zarządzania Kapitałem Ludzkim w Spółce
  • sporządzanie i wdrażanie wewnętrznych regulaminów, instrukcji i procedur w ramach realizowanych projektów

Oczekiwania:

  • co najmniej 3 letnie doświadczenie w budowaniu i wdrażaniu projektów z obszaru miękkiego HR (m.in. opisów stanowisk, sukcesji, oceny pracowniczej, zarządzania przez cele, programów talentowych)
  • wykształcenie wyższe (mile widziane z zakresu Zarządzania Kapitałem Ludzkim)
  • mocno rozwinięte zdolności interpersonalne, łatwość w budowaniu relacji na każdym szczeblu
    w organizacji
  • doświadczenie w przygotowywaniu wewnętrznych aktów prawnych (regulaminów, procedur, uchwał)
    w zakresie prowadzonych projektów
  • bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności programów Excel i Power Point
  • samodzielność, zaangażowanie oraz profesjonalizm
  • wysoka kultura osobista, pozytywna energia

Oferujemy:

  • wyzwania zawodowe związane z możliwością realizacji ciekawych projektów HR
  • możliwość wdrażania innowacyjnych rozwiązań
  • współpracę z zaangażowanym zespołem specjalistów
  • stały rozwój zawodowy i osobisty
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet benefitów

Zapraszamy do udziału w rekrutacji.

#dlaludzizmisja

Ogłoszenie archiwalne