Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. projektów i inwestycji

POLON-ALFA S.A.O firmie

  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

POLON-ALFA S.A.

Aleja Niepodległości 606

Sopot

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • oferowanie i sprzedaż urządzeń produkowanych/dystrybuowanych przez spółkę, dopasowanych do konkretnych projektów;
  • budowanie wizerunku firmy na docelowym rynku;
  • analiza i identyfikacja szans sprzedażowych oraz ryzyka;
  • prowadzenie negocjacji i prezentacji handlowych;
  • doradztwo techniczne i współpraca z projektantami.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe ( kierunki techniczne tj.: elektronika, elektrotechnika, automatyka, robotyka etc.);
  • praktyczna znajomość obsługi komputera Ms Office (mile widziana obsługa AutoCAD w podstawowym zakresie);
  • dobra organizacja, proaktywność, umiejętność analitycznego myślenia;
  • umiejętności interpersonalne (łatwość nawiązywania relacji, zdolność prowadzenia spotkań i prezentacji);
  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • wiedza techniczna z zakresu systemów sygnalizacji pożarowej;
  • znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • stałą pensję oraz przejrzysty i atrakcyjny system motywacyjny;
  • możliwość pracy przy ciekawych projektach;
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • możliwość rozwoju zawodowego w zakresie technicznym oraz handlowym;
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • samochód służbowy.

Benefity

  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • paczki świąteczne

Jesteśmy liderem w produkcji i sprzedaży systemów sygnalizacji pożarowej w Polsce oraz dynamicznie rozwijamy sprzedaż eksportową. Jeśli chcesz pracować w firmie łączącej wieloletnią tradycję z nowoczesną myślą technologiczną, szukasz ciekawej pracy, stawiasz na stabilność zatrudnienia, jesteś osobą z pasją i cenisz sobie miłą atmosferę - DOŁĄCZ DO NAS!

Specjalista ds. projektów i inwestycji, Aleja Niepodległości 606, Sopot