Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. projektów i marketingu

CAPIRA Sp. z o.o. Sp. k.

4 0006 000 brutto / mies.
  • Zielona Góra

    Zielona Góra, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Systematyczne rozwijanie bazy klientów

  • Opracowanie i realizacja założonych planów marketingowych

  • Udział w targach branżowych oraz spotkaniach z klientami (również on-line)

  • Tworzenie profesjonalnego i pozytywnego wizerunku firmy

  • Komunikacja z mediami i klientami, opracowywanie newsletterów

  • Poszukiwanie nowych możliwości marketingowych oraz ich realizacja

  • Planowanie i prowadzenie projektów oraz kanałów SM

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy związanej z marketingiem (min. 1 rok)

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - poziom min. B2 (rozmowy telefoniczne, negocjacje, korespondencja mailowa) - warunek konieczny

  • Organizacja i koordynacja wyjazdów na targi branżowe

  • Gotowość do podróży służbowych i reprezentowania firmy podczas targów branżowych (ok. 2-4 imprezy targowe w roku)

  • Umiejętność tworzenia/ redagowania tekstów marketingowych

  • Bardzo dobra organizacja pracy i wysoka kultura osobista

  • Samodzielność, rzetelność, orientacja na wyniki

  • Kreatywność na tym stanowisku to podstawa – bez niej ani rusz!

To oferujemy

  • Pracę w rozwijającej się rodzinnej firmie o międzynarodowym zasięgu

  • Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę

  • Szkolenie wprowadzające oraz wsparcie na etapie wdrażania

  • Szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne podnoszące kompetencje

  • Służbowy laptop i telefon komórkowy

  • Możliwość skorzystania z programu MultiSport

  • Możliwość pracy zdalnej w wybrane dni miesiąca

  • I na tym nie koniec, bo DODATKOWO mamy dla Ciebie

  • Elastyczny czas pracy (7:30 – 17:30)

  • Owocowe środy

  • Spotkania integracyjne

  • Firmowa biblioteka dla stale żądnych wiedzy i rozwoju

  • Świeżo mielona kawa, herbata

  • Parking dla pracowników – również dla jednośladów (wspieramy!)

  • Świętowanie urodzin czyli dodatkowa porcja uśmiechu, ciastka i kawy nikomu jeszcze nie zaszkodziła

O nas

Capira creative product to rodzinna firma o międzynarodowym zasięgu, która produkuje we własnym zakresie artykuły papiernicze bazując na nowoczesnym parku maszynowym. Drukujemy brandowane produkty biurowe wspierające kampanie marketingowe międzynarodowych koncernów.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy dynamicznej, dobrze zorganizowanej osoby, która swoją obecnością wzmocni nasz zgrany zespół.

Prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego. Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Ważne jest dla nas, abyś określił poziom swojej znajomości poszczególnych języków w systemie CEFR (A1 – C2).