Oferta pracy

Specjalista ds. projektów inwestycyjnych

Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w PoznaniuO firmie

Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

Fredry 10

Poznań

zatrudni do swojego zespołu
w Dziale Nauki, Zarządzania Projektami i Współpracy z Zagranicą
Specjalistę ds. projektów inwestycyjnych

Zadania na stanowisku:

  • realizacja projektów - prowadzenie dokumentacji projektowej, sprawozdawczość, rozliczanie projektu zgodnie z zasadami programów, w szczególności UE
  • przygotowywanie we współpracy z działami UMP wniosków aplikacyjnych, w tym analiz finansowych i ekonomicznych
  • bezpośrednia współpraca z Działem Inwestycyjno-Technicznym, Działem Kontrolingu, Działem Księgowości i instytucjami zewnętrznymi
  • przygotowywanie danych niezbędnych do księgowań nakładów na projekt inwestycyjny i podziału nakładów na projekt inwestycyjny na źródła finansowania
  • kontrola realizacji budżetu inwestycji wraz z analizą odchyleń
  • wsparcie w trakcie kontroli projektów

 Oczekujemy od Ciebie:

  • doświadczenia w pracy przy realizacji projektów - min. 2 lata
  • znajomości aktualnych przepisów i wytycznych z zakresu zasad przygotowania projektów i wniosków o dofinansowanie, realizacji projektów
  • znajomości programów, funduszy i inicjatyw oferujących wsparcie ze środków publicznych na finansowanie projektów
  • znajomości pracy z aktualnymi systemami wniosków sprawozdawczych
  • znajomości zasad rachunkowości
  • bardzo dobrej znajomości MS Office, w szczególności MS Excel
  • zdolności przekrojowej analizy danych i wyciągania wniosków
  • wysokiego poziomu zaangażowania w powierzone obowiązki, komunikatywności, asertywności, cierpliwości i terminowości
  • efektywnego zarządzania czasem i listą zadań
  • samodzielności i dokładności

Dodatkowym atutem będą:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • umiejętność obsługi systemów klasy ERP

 Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w uczelni publicznej z ponad 100-letnią historią
  • umowę o pracę na okres próbny, docelowo na czas nieokreślony
  • możliwość rozwoju i zdobywania doświadczeń
  • pakiet świadczeń socjalnych (kartę uprawniającą do zakupu usług sportowo-kulturalnych, dofinansowanie do wypoczynku, świadczenie świąteczne i inne)
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów CV poprzez przycisk APLIKUJ

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. projektów inwestycyjnych w Dziale Nauki, Zarządzania Projektami i Współpracy z Zagranicą oraz przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Uniwersytet Medyczny im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu. Jednocześnie oświadczam, że udzielam zgody dobrowolnie oraz że zapoznałem/am się z załączoną w ofercie pracy klauzulą informacyjną.”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy