Oferta pracy

Specjalista ds. Projektów Inwestycyjnych

SARIA Polska sp. z o.o.

  • Przewrotne (pow. rzeszowski)

    Przewrotne (pow. rzeszowski), podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie projektami inwestycyjnymi i modernizacjami od fazy koncepcji po uruchomienie i szkolenie załogi,

  • ścisła współpraca z lokalnym Działem Utrzymania Ruchu, podwykonawcami, firmami zewnętrznymi,

  • prowadzenie procesów zakupowych materiałów i usług w ścisłej współpracy z działem zakupów,

  • nadzór nad wykonaniem, realizacją, dokumentacją i budżetem projektów,

  • inicjowanie projektów w odniesieniu do potrzeb procesowych – współpraca z zespołem produkcji.

Nasze wymagania

  • oczekujemy wykształcenia wyższego technicznego, co najmniej w stopniu inżyniera,

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,

  • znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację na poziomie biznesowym,

  • rozwiniętych kompetencji społecznych pozwalających na budowanie trwałych relacji biznesowych,

  • gotowości do częstych wyjazdów służbowych – nasze zakłady produkcyjne znajdują się na terenie całej Polski,

  • czynne prawo jazdy kat.B.

To oferujemy

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • pracę w międzynarodowym środowisku,

  • pakiet benefitów pozapłacowych obejmujący m.in. fundusz socjalny, opiekę medyczną LUXMED, ubezpieczenie grupowe,

  • bezpłatny parking.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Jeśli przedstawiony opis stanowiska wzbudził twoje zainteresowanie i czujesz, że jesteś idealnym kandydatem to śmiało wyślij nam swoje CV.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Grupa SARIA to międzynarodowa firma produkcyjno-usługowa z kapitałem niemieckim zatrudniająca blisko 8.000 pracowników w ponad 180 oddziałach w 19 krajach jest jednym z liderów na rynku krajowym i międzynarodowym w dziedzinie zagospodarowania i wykorzystania produktów ubocznych pochodzenia zwierzęcego.

Połączenie ekonomii z ekologią znajduje się w centrum naszej uwagi.

Dzięki stosowaniu nowoczesnych procesów przetwórczych, wytwarzaniu wielu produktów na bazie naturalnych surowców w znacznym stopniu przyczyniamy się do zachowania zasobów naturalnych.

W Polsce Grupa SARIA zatrudnia około 800 pracowników w kilku powiązanych spółkach tworzących Grupę Kapitałową Saria Polska.

Przewiń do profilu firmy