Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest AAT Systemy Bezpieczeństwa sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 431, 02-801 Warszawa. Pełna treść klauzuli informacyjnej https://www.aat.pl/pl/daneosobowe „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AAT SYSTEMY BEZPIECZEŃSTWA SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie (02-801), ul. Puławska 431, w procesie rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. Projektów Inwestycyjnych ogłoszonym w dniu 31 maja 2021 roku, na portalu www.pracuj.pl, zgodnie z przepisami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych, w tym w szczególności z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Oświadczam, że podanie danych oraz wyrażenie powyższych zgód było dobrowolne. Zostałam/Zostałem poinformowana/y o przysługującym mi prawie dostępu do moich danych osobowych, możliwości ich poprawiania oraz możliwości wycofania zgody na ich przetwarzanie.”
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Projektów Inwestycyjnych

AAT Systemy Bezpieczeństwa Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 6 dni
    do: 30 cze 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wyszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów inwestycyjnych w zakresie systemów bezpieczeństwa

  • Współpraca z projektantami i Generalnymi Wykonawcami;

  • Prowadzenie prezentacji produktowych oraz negocjacji handlowych;

  • Sprzedaż rozwiązań SSWIN,CCTV,KD, PPOŻ, IP, BMS;

  • Kształtowanie i wzmacnianie wizerunku produktów firmy;

  • Doradztwo i wsparcie techniczne dla klientów;

  • Raportowanie przebiegu prac;

Nasze wymagania

  • Wykształcenia min. średniego, mile widziane techniczne (elektronika, elektryka, mechatronika, automatyka lub pokrewne);

  • Doświadczenia w sprzedaży i obsłudze Klienta;

  • Umiejętności analizy dokumentacji projektowej;

  • Wysokiego poziomu zdolności interpersonalnych;

  • Umiejętności nawiązywania i utrzymywania kontaktów biznesowych;

  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office;

  • Prawa jazdy kat. B.

Mile widziane

  • znajomość branży security;

  • znajomość produktów systemów zabezpieczeń elektronicznych (m.in. SSWiN, CCTV, SKD, P.POŻ);

  • doświadczenie w branży systemów niskoprądowych lub pokrewnych;

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • stałe wynagrodzenie plus nagrody;

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;

  • szkolenia produktowe i handlowe;

  • prywatną opiekę medyczną

  • niezbędne narzędzia do pracy m.in. laptop, samochód.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

AAT Systemy Bezpieczeństwa Sp. z o.o.

AAT SYSTEMY BEZPIECZEŃSTWA SP. Z O.O. to zespół otwartych, pogodnych i zmotywowanych ludzi. Jako LIDER w branży ELEKTRONICZNYCH SYSTEMÓW ZABEZPIECZEŃ MIENIA, stale poszukujemy osób do współpracy, które z pasją realizują swoje zadania, są kompetentne i profesjonalnie podchodzą do obowiązków. Jeżeli jesteś osobą, która ceni sobie długoletnią współpracę w stabilnej firmie, prześlij nam swoją aplikację.

Przewiń do profilu firmy