Specjalista ds. Projektów Inwestycyjnych (z uprawnieniami konstrukcyjno-budowlanymi)

Polska Agencja Żeglugi Powietrznej

  • Wieżowa 8, Włochy, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Wieżowa 8

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie zadań inwestycyjnych w zakresie budowy obiektów radionawigacyjnych, radiokomunikacyjnych oraz kubaturowych jako realizator z ramienia Zamawiającego

  • Reprezentowanie pracodawcy w kontaktach z instytucjami i urzędami samorządu terytorialnego w zakresie uzyskania decyzji administracyjnych niezbędnych do realizacji inwestycji

  • Pełnienie obowiązków inspektora nadzoru inwestorskiego branży konstrukcyjno-budowlanej przy realizacji budowy obiektów radionawigacyjnych, radiokomunikacyjnych oraz kubaturowych

  • Przeprowadzanie okresowych kontroli technicznych istniejących obiektów radionawigacyjnych, radiokomunikacyjnych oraz kubaturowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne, specjalność/kierunek Inżynieria Lądowa

  • uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi w odniesieniu do konstrukcji oraz architektury obiektu (uwaga: ze względu na zmianę nazwy tych uprawnień w różnych latach, ich treść może być inna od podanego)

  • doświadczenie zawodowe - min. 3 lata pracy na samodzielnych stanowiskach, zgodnie z definicją prawa budowlanego (kierownik budowy lub inspektor nadzoru inwestorskiego) w specjalności konstrukcyjno-budowlanej

  • znajomość technologii budowy obiektów radiokomunikacyjnych

  • mile widziane uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności konstrukcyjno-budowlanej

  • doświadczenie we współpracy z instytucjami i urzędami samorządu terytorialnego rejonowymi w zakresie uzyskania decyzji administracyjnych niezbędnych do realizacji inwestycji

  • doświadczenie w prowadzeniu i obsłudze inwestycji przemysłowych, głównie radiokomunikacyjnych

  • mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • odpowiedzialność

  • komunikatywność

  • umiejętność pracy zarówno samodzielnej jak i zespołowej

  • dobra organizacja pracy

  • gotowość do odbywania podróży służbowych na terenie kraju

To oferujemy

  • opiekę medyczną (w tym stomatologia)

  • dodatkowe ubezpieczenie

  • pracowniczy Program Emerytalny

  • bezpłatny parking dla pracowników

  • pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

  • dofinansowanie kursów/szkoleń

  • pracę w jedynej tego typu organizacji lotniczej w Polsce

  • forma współpracy – umowa o pracę

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • siłownia w biurze

  • dyżury lekarza w biurze

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie do prywatnej edukacji dzieci

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci