Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. projektów IT

SmayO firmie

  • Ciepłownicza 29, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Smay

Ciepłownicza 29

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie projektów wdrożeniowych i integracyjnych,

  • organizacja i koordynacja testów dla wdrażanych rozwiązań,

  • udział w analizie biznesowej zleceń rozwoju/zmian w systemach informatycznych,

  • tworzenie specyfikacji systemowej,

  • wsparcie dla kluczowych użytkowników ERP,

  • utrzymanie i ciągła optymalizacja systemu ERP oraz aplikacji powiązanych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe informatyczne,

  • bardzo dobra znajomość języka MS SQL,

  • umiejętność programowania w językach: VBA, VB.net , C#,

  • dobra znajomość MS Excel,

  • umiejętność współpracy z dostawcami zewnętrznymi,

  • minimum 5 letnie doświadczenie zawodowe,

  • znajomość j. angielskiego na poziomie bardzo dobrym w mowie i piśmie.

Mile widziane

  • doświadczenie w projektach integracyjnych systemów ERP,

  • znajomość lub doświadczenie w pracy z systemami EPICOR iScala lub SAP oraz znajomość Crystal Reports.

To oferujemy

  • ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się polskiej firmie, w doświadczonym zespole,

  • wsparcie specjalistów,

  • pakiet świadczeń socjalnych (paczki świąteczne, karta sportowa, kurs języka angielskiego, ubezpieczenie na życie),

  • niezbędne wyposażenie do realizacji zadań.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • paczki świąteczne