Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Projektów IT w Dziale Rozwoju Systemów IT

PERN S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • kierowanie projektami oraz wspieranie projektów i zadań prowadzonych przez Dział Rozwoju Systemów IT,

  • udział w wyznaczaniu standardów w zakresie nowych technologii, zarządzania i bezpieczeństwa systemów informatycznych,

  • monitorowanie najnowszych rozwiązań technicznych i organizacyjnych w zakresie informatyki,

  • udział w przygotowywaniu i nadzorowaniu realizacji planów rozwoju infrastruktury i systemów informatycznych,

  • nadzór nad realizacją umów,

  • przygotowywanie oraz nadzór nad budżetem w zakresie projektów i zadań.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane: techniczne,

  • doświadczenie zawodowe: 6 lat, w tym 4 lata w obszarze zarządzania projektami,

  • znajomość metodyki PRINCE2 na poziomie Foundation potwierdzona certyfikatem,

  • wiedza na temat dobrych praktyk PMI - PMBOK Guide,

  • znajomość programów: Enterprise Project Management, MS Project, JIRA, ARIS lub pokrewnych,

  • mile widziana znajomość BPMN oraz metodyk zwinnych,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1,

  • MS Office na poziomie średniozaawansowanym,

  • prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • zatrudnienie w renomowanej firmie w oparciu o umowę o pracę,

  • stabilne warunki pracy i atrakcyjne wynagrodzenie,

  • bogaty pakiet benefitów (m.in. pracowniczy program emerytalny, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie),

  • atrakcyjny pakiet socjalny oraz możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia i programy wdrożeniowe, koleżeńską atmosferę w pracy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

PERN S.A.

Lider logistyki surowcowo – paliwowej w Europie Centralnej. Nowoczesna organizacja inwestująca w rozwój pracowników realizujących strategiczne działania w zakresie dostaw ropy i produktów naftowych.

Przewiń do profilu firmy

Kandydatów prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego w terminie do 2 lipca 2021 r. do godz. 16:00 klikając w przycisk aplikowania

W tytule maila prosimy podać numer referencyjny 136/III/2021

Zadaniowy system czasu pracy.