Oferta pracy

Specjalista ds. projektów komunikacyjnych i PR

GK Farmacol

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Opracowanie treści i obsługa kanałów social media Grupy Farmacol, w oparciu o obowiązujące harmonogramy

  • Opracowanie i dystrybucja treści informacyjnych oraz reklamowanych z wykorzystaniem platformy mass mailingowych

  • Opracowanie treści na potrzeby obsługi stron internetowych Grupy Farmacol

  • Planowanie i wdrażanie kampanii display, kierowanych do klientów Grupy Farmacol (kanały wewnętrzne i zewnętrzne

  • Realizacja procesów komunikacyjnych dla wydarzeń specjalnych organizowanych w Grupie Farmacol

  • Wsparcie organizacji wydarzeń specjalnych (targi, konferencje, spotkanie biznesowe ) on-line i stacjonarnie

Nasze wymagania

  • Umiejętność tworzenia angażujących treści dostosowanych do różnorodnych grup docelowych oraz kanałów komunikacji

  • Doświadczenia w pracy z dowolną platformą CMS

  • Doświadczenia w organizacji targów lub konferencji – tak w wersji stacjonarnej oraz on-line

  • Umiejętność realizacji zadań zgodnie z hierarchią ich ważności

  • Mile widziana umiejętność tworzenia materiałów graficznych oraz video w ramach obsługi kanałów social media

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Możliwość rozwoju zawodowego w profesjonalnym środowisku pracy

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i wyników pracy

  • Pakiet benefitów: pakiet medyczny, pakiet sportowy, ubezpieczenie na życie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program rekomendacji pracowników

Firma zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

GK Farmacol

GK FARMACOL to jeden z największych dystrybutorów farmaceutycznych w Polsce, łączący doświadczenie i najlepsze tradycje polskiego biznesu z nowoczesnym sposobem zarządzania.

Atutem naszej firmy są wysoko wykwalifikowani eksperci ściśle współpracujący na każdym stanowisku pracy. Jeśli cenisz sobie profesjonalizm, chcesz wyznaczać nowe kierunki rozwoju, lubisz podejmować nowe wyzwania i chcesz uczestniczyć

w naszym sukcesie, a do każdego zadania podchodzisz indywidualnie…

Dołącz do grupy fachowców, którzy zmieniają oblicze biznesu - zostań współtwórcą sukcesu Grupy Kapitałowej FARMACOL.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Przewiń do profilu firmy