Oferta pracy

Specjalista ds. projektów

EUROPEAN SOLUTIONS SP Z O O

Cieszyńska 23g

Łaziska Górne

Twój zakres obowiązków

  • Rozliczanie wydatków w projektach dofinansowywanych ze środków EFRR, EFS oraz FS na lata 2014-2020 (przygotowywanie wniosków o płatność, aktualizacje budżetów, harmonogramów płatności, itp.),

  • Udział w przygotowywaniu wniosków o dofinansowanie projektów podejmowanych przez spółki grupy kapitałowej w nowej perspektywie finansowej 2021-2027

  • Dokumentowanie prowadzonych postępowań o udzielenie zamówień realizowanych w projektach (zapytania ofertowe, ogłoszenia o zamówieniu, protokoły z postępowań, itp.),

  • Opracowywanie raportów i sprawozdań w zakresie realizowanych projektów,

  • Obsługa narzędzi informatycznych w zakresie aplikowania oraz realizacji projektów,

  • Wsparcie techniczno-organizacyjne kierowników projektów,

  • Archiwizowanie dokumentacji.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (administracyjne, prawnicze lub ekonomiczne),

  • Min. 2 letni staż pracy, w tym min. 1 rok doświadczenia w pracy na stanowisku związanym z realizacją i rozliczaniem projektów współfinansowanych ze środków funduszy UE,

  • Mile widziane doświadczenie w realizacji zamówień udzielanych w projektach dofinansowywanych ze środków funduszy UE,

  • Mile widziane ukończone studia podyplomowe / kursy z zakresu zamówień publicznych i / lub realizacji projektów,

  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • Zdolności organizacyjne, samodzielność w działaniu,

  • Odpowiedzialność, systematyczność, komunikatywność,

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Konkurencyjne wynagrodzenie,

  • Prywatną opiekę medyczną,

  • Możliwości rozwoju i dedykowanych szkoleń

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

European Solutions Sp. z o.o. wchodzi w skład grupy spółek z sektora przemysłowo – usługowego należących do LUMA Holding. Spółka świadczy specjalistyczne usługi w zakresie zarządzania projektami oraz wspiera rozwój działalności badawczo-rozwojowej w grupie.

W ramach spółki funkcjonuje Biuro Realizacji Projektów (PMO), którego głównym celem jest efektywne zarządzanie szerokim wachlarzem projektów.

Przewiń do profilu firmy