Ta oferta pracy jest nieaktualna od 38 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Projektów

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-10-04

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Albea Group jest jednym z wiodących na świecie producentów opakowań zapewniających szeroki zakres rozwiązań dla producentów opakowań do makijażu, perfum, pielęgnacji skóry i higieny ust, pompek do aerozoli oraz sztywnych opakowań plastikowych. Zatrudniamy 16 tys. pracowników w 46 zakładach produkcyjnych w 14 krajach świata.

W naszym zakładzie produkcyjnym Albea w Łodzi wytwarzamy elementy plastikowe dla czołowych firm z sektora FMCG.

W związku z rozszerzeniem działalności w Łodzi poszukujemy Kandydatów na stanowiska:
Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska

  • Udział w przygotowywaniu harmonogramów projektów
  • Udział w przygotowywaniu i zarządzaniu budżetem projektów
  • Koordynacja działań zaangażowanych w realizację projektu stron, w tym współpraca z dostawcami zewnętrznymi
  • Monitorowanie statusu projektów
  • Udział w przygotowywaniu danych niezbędnych do przygotowywania kwotacji dla nowych produktów
  • Opracowywanie raportów, analiz związanych z nowymi projektami, kwotacjami na potrzeby fabryki lub korporacji
  • Ciągłe doskonalenie procesów i optymalizacja działań w obszarze nowych projektów i rozwoju biznesu

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel)
  • Zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole
  • Systematyczność, odpowiedzialność i dokładność
  • Znajomość systemu SAP mile widziana

Oferujemy

  • Ciekawą pracę w globalnym koncernie, w rozwijającym się zakładzie
  • Możliwość zdobycia nowej wiedzy oraz rozwoju zawodowego
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy w zaangażowanym zespole
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Albea Poland Sp. z o.o.
ul. Manewrowa 6/10
92-517 Łódź
www.albea-group.com

Prosimy o umieszczenie w ofercie klauzuli o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Albea Poland Sp. z o.o. do celów rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r roku (Dz.U.Nr 133, poz. 883 z późn. zmianami)." Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się