Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Projektów

"BIOMED-LUBLIN" WSISZ S.A.

  • Uniwersytecka 10, Lublin
    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Uniwersytecka 10

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne prowadzenie zadań z zakresu opracowania dokumentacji projektowej i/lub wykonania robót budowlanych, w tym nadzór nad wykonaniem Umów o prace projektowe, usługi nadzoru, wykonanie robót budowlanych oraz inne usługi niezbędne do realizacji zadania inwestycyjnego w zakresie terminowym, technicznym, formalno – prawnym i finansowym.

  • opracowywanie Specyfikacji Wymagań Użytkownika dla urządzeń technologicznych, instalacji technologicznych, budynków produkcyjnych.

  • nadzór nad procesem projektowania i realizacji inwestycji w zakresie instalacji i urządzeń technologicznych.

  • opracowywanie materiałów przetargowych i uruchamianie postępowań przetargowych na zadania projektowe, udział w pracach Komisji przetargowych, opiniowanie/tworzenie dokumentacji, umowy.

  • wsparcie Kierownika Projektu w zakresie zarządzania realizacją inwestycji zgodnie z metodyką zarządzania projektami, udział w pracach zespołu projektowego, współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi w Spółce oraz realizacja dodatkowych zadań wynikających z bieżących potrzeb.

  • identyfikacja ryzyk projektowych, opracowanie cyklicznych raportów z realizacji zadania.

  • weryfikacja merytoryczna protokołów, raportów, odbiorów, usług i opis merytoryczny faktur.

  • udział w naradach, spotkaniach, Radach Budowy, Radach Technicznych i innych spotkaniach wg potrzeb, związanych z działalnością Działu Inwestycji.

  • udział w wizjach terenowych na etapie projektowania i realizacji.

  • obsługa systemów informatycznych w obszarze realizacji inwestycji.

  • rozliczanie zadań inwestycyjnych i remontowych na podstawie podpisanych Umów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: budownictwo, budowa maszyn, inżynieria produkcji, biotechnologia, elektronika.

  • min. 5 lat doświadczenia w pracy przy prowadzeniu projektów inwestycyjnych i technologicznych, mile widziana doświadczenie w farmacji.

  • bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office, a w szczególności Excel.

  • znajomość programów do projektowania CAD.

  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

  • mile widziana znajomość innych języków obcych.

  • umiejętność współpracy w zespole.

  • bardzo dobra organizacja pracy.

  • umiejętność pracy pod presją czasu.

  • gotowość do wyjazdów służbowych.

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • umowę o pracę.

  • możliwość rozwoju i pracy przy unikatowych projektach na rynku polskim i europejskim.

  • dodatkowe świadczenia medyczne (również dla członków rodziny).

  • dofinansowanie do wypoczynku.

Poznaj nas bliżej:

www.biomedlublin.com

Informujemy, iż odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Biomed Lublin WSiSz S.A jest polską firmą biotechnologiczną o długoletniej historii, od lat stojącą na straży zdrowia immunologicznego kraju. Jest producentem wielu unikalnych leków, dzięki którym możliwa jest skuteczna profilaktyka zdrowia i ratowanie życia ludzkiego. Wciąż udoskonala produkty i procesy, tak by były najlepszą odpowiedzią na oczekiwania pacjentów. Chcesz być częścią zespołu który tworzy innowacyjną biotechnologię dla lepszego życia – dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy