Oferta pracy

Specjalista ds. Projektów Marketingowych

MAPEI POLSKA Sp. z o. o.O firmie

MAPEI POLSKA Sp. z o. o.

Tytusa Chałubińskiego 8

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja projektów marketingowych w ścisłej współpracy z działem handlowym

  • Kreacja i koordynacja przygotowania materiałów POS, działań outdoorowych, sponsoringowych i zakup materiałów marketingowych

  • Współpraca z klientami, dostawcami, agencjami i drukarniami

  • Tworzenie i implementacja regionalnych planów marketingowych

  • Nadzór nad budżetem regionalnym, dbanie o prawidłowość dokumentacji, kontrola dostaw

  • Monitoring rynku i analiza potrzeb klientów oraz działań konkurencji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe

  • Doświadczenie w pracy w dziale marketingu

  • Samodzielność, terminowość i umiejętność planowania pracy własnej

  • Bardzo dobre zdolności komunikacyjne

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Otwartość na nowe wyzwania, kreatywność

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Praktyczna znajomość pakietu Ms Office

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej i stabilnej finansowo

  • Rozwój poprzez realizację projektów oraz szkolenia

  • Pakiet benefitów pozapłacowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • karta lunchowa

Informacje o firmie

Przewiń do profilu firmy