Oferta pracy

Specjalista ds. projektów marketingowych

Canpol Sp. z o. o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Jeżeli:

• Potrafisz koordynować różnorodne projekty marketingowe z obszarów: PR/social media/digital/content marketing/marketing research/influencer marketing

• Masz doświadczenie w realizacji kampanii z obszaru komunikacji marketingowej zgodnie

z przyjętą strategią i we współpracy z innymi działami firmy oraz agencjami

• Masz doświadczenie w bieżącej współpracy z agencjami social media, PR, domami produkcyjnymi (sesje zdjęciowe i video), agencją YouTube

• Byłeś/-aś odpowiedzialny/-a za kreowanie contentu komunikacyjnego, jego weryfikację,

a także implementację on-air

Aplikuj i dołącz do naszego Zespołu Komunikacji Marketingowej

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku: +3 lata (w tym współpracy z agencjami reklamowymi: briefingi, weryfikacja kosztorysów i umów, rozliczanie działań w ramach postewaluacji, samodzielnej realizacji różnorodnych projektów marketingowych we współpracy z agencjami)

  • Znajomość aktualnych trendów marketingu i komunikacji online/offline

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1

  • Duża samodzielność, proaktywność i inicjatywa w działaniu

To oferujemy

  • Ciekawą i dynamiczną pracę przy wielu różnorodnych projektach z obszaru komunikacji marketingowej

  • Współpracę z kreatywnymi i życzliwymi ludźmi (eksperci w swoich dziedzinach, z którymi chce się pracować i realizować nowe kampanie)

  • Samodzielność w działaniu w ramach powierzonych projektów (szef jest otwarty i wspiera nowe pomysły i formy ich realizacji

  • Inspirujące wyzwania przy kreatywnych projektach w dużej stabilnej polskiej firmie, funkcjonującej z sukcesami także na rynkach zagranicznych, która od wielu lat nie przestaje się rozwijać

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Firma Canpol sp. z.o.o. producent, dystrybutor i eksporter marek CANPOL BABIES i LOVI lider polskiego rynku akcesoriów dla niemowląt, od 30 lat realizujący z pasją misję wspierania szczęśliwego rodzicielstwa

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy

  • Słubica B przy trasie S8 + możliwość pracy zdalnej wg przyjętego przez firmę modelu