Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. projektów marketingu

DIVERSEO firmie

  • Bysewska 23, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

DIVERSE

Bysewska 23

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa social media marek DIVERSE i DIVERSE EXTREME TEAM

  • Pełna odpowiedzialność za komunikację marki DIVERSE EXTREME TEAM

  • Współpraca z agencjami i koordynacja ich działań

  • Monitoring mediów własnych oraz działań konkurencji

  • Koordynacja projektów specjalnych zgodnie z wizerunkiem marki

  • Przygotowywanie wysyłki newslettera wspólnie z agencją i analiza efektywności

  • Customer service w mediach społecznościowych

  • Edycja treści na stronie internetowej oraz rozwój i aktualizacja aplikacji DIVERSE

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziana branża modowa lub motoryzacyjna

  • Biegła znajomość mediów społecznościowych

  • Umiejętność badania i analizowania efektywności działań marketingowych online

  • Doświadczenie w przygotowaniu i wysyłce newslettra

  • Znajomość obsługi CMSa i Google Analytics (mile widziana)

  • Poprawność językowa w komunikacji i doświadczenie w pracy z klientem

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2-C1

  • Otwartość, sumienność, dynamizm, kreatywność, umiejętność pacy w zespole i pod presją czasu, duża samodzielność i dobra organizacja pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników