Oferta pracy

Specjalista ds. projektów OZE

Re Alloys spółka z o.o.

  • Łaziska Górne

    Łaziska Górne, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie projektów oraz koncepcji instalacji OZE

  • zarządzanie projektem, współpraca z kierownikiem budowy, nadzór projektowy

  • sporządzanie analiz opłacalności instalacji OZE oraz innych wstępnych opracowań

  • tworzenie analiz i wskaźników efektywności instalacji OZE

  • weryfikacja dokumentacji projektowej dotyczącej dokumentacji techniczno-konstrukcyjnej wykonywanej przez podmioty zewnętrzne

  • ocena merytoryczna dokumentacji dla potrzeb planowanych inwestycji, projektów

Nasze wymagania

  • dobra znajomość rynku energii, a szczególnie rynku odnawialnych źródeł energii

  • wykształcenie wyższe, preferowane techniczno-inżynieryjne o specjalizacji energetycznej

  • umiejętność prowadzenia prezentacji, rozmów handlowych i negocjacji

  • bardzo dobra znajomość programu Excel oraz PowerPoint

  • wysoki poziom zaangażowania, samodzielności w działaniu i determinacji do osiągania zamierzonych celów

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o wieloletnim doświadczeniu

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności oraz premię uznaniową

  • możliwość rozwoju i awansu w ramach grupy kapitałowej

  • bogaty pakiet benefitów: niezbędne narzędzia do pracy, bezpłatną opiekę medyczną, możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie, fundusz świadczeń socjalnych z wczasami „pod gruszą” i świadczeniami okolicznościowym

  • prywatną opiekę medyczną

  • bezpłatny parking oraz pyszną kawę

Re Alloys sp. z o.o. należy do Grupy Kapitałowej Luma Holding prowadzącej działalność w branży metalurgicznej, usługowej oraz IT. Podstawową działalnością spółki jest produkcja żelazostopów na bazie krzemu. Wytwarzamy żelazostopy niszowe o wysokiej czystości i specjalnym składzie chemicznym, mające zastosowanie w branżach przemysłu wysokich technologii. Naszymi głównymi odbiorcami są producenci stali, przemysł motoryzacyjny, zbrojeniowy i lotniczy.

Dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze technicznej i menadżerskiej znającej rynek żelazostopów oraz proces produkcyjny jesteśmy zaufanym, cenionym w branży producentem żelazostopów w Europie.

Przewiń do profilu firmy