Oferta pracy

Specjalista ds projektów

Antal Engineering & Operations

  • podkarpackie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Naszym klientem jest międzynarodowa firma dla której obecnie prowadzimy rekrutacje na stanowisko

(okolice Krakowa)

Obowiązki:

Wdrażanie oraz usprawnianie bieżących rozwiązań technicznych w celu poprawy wydajności procesu produkcji

Prowadzenie projektów mających na celu automatyzacje procesu produkcji, tworzenie nowych rozwiązań dla produkcji

prowadzenie projektów zgodnie z wewnętrzną metodyką zarządzania projektami

udział w projektach technologicznych, inwestycyjnych, zakupowych w charakterze wsparcia i konsultanta technicznego

Wymagania:

Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziana Mechanika i budowa maszyn)

min jeden rok doświadczenia na stanowisku związanym z wprowadzaniem rozwiązań usprawniających produkcje

Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2

Doświadczenie w prowadzeniu projektów inwestycyjnych

Znajomość programu AutoCAD

Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne

Nasz Klient oferuje:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Pakiet dodatkowych benefitów takich jak m.in. Karta sportowa, opieka medyczna, bony świąteczne, dofinansowanie do nauki języków obcych

Pełna wyzwań pracę w stale rozwijającej się organizacji, duże możliwości rozwoju zawodowego

Miłą atmosferę pracy wśród profesjonalistów

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne