Oferta pracy

Specjalista ds. projektów środowiskowych

SGSO firmie

  • Pszczyna

    Pszczyna, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • terminowe realizowanie powierzonych zadań/ projektów,

  • przygotowywanie wniosków, sprawozdań i raportów,

  • kontakt z klientem celem ustaleń merytorycznych związanych z realizowanymi projektami.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe z zakresu ochrony środowiska,

  • biegła obsługa oprogramowania do modelowania dyspersji zanieczyszczeń w powietrzu, np. OPERAT FB,

  • doświadczenie w zakresie sporządzania wniosków o pozwolenia na wprowadzanie gazów i pyłów do powietrza, wniosków o pozwolenia zintegrowane, zgłoszeń instalacji z uwagi na emisję do powietrza, kart informacyjnych przedsięwzięć oraz raportów oddziaływania przedsięwzięć na środowisko,

  • doświadczenie w zakresie sporządzania sprawozdań w zakresie emisji do powietrza – sprawozdań z opłat za korzystanie ze środowiska oraz raportów do KOBiZE,

  • znajomość rozporządzenia w zakresie standardów emisyjnych,

  • doświadczenie w zakresie sporządzania bilansów LZO,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 w mowie i piśmie.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • inicjatywy dobroczynne

SGS

Firma SGS jest światowym liderem w dziedzinie kontroli, weryfikacji, testowania i certyfikacji. Jesteśmy uznawani za światowy wzorzec w dziedzinie jakości i rzetelności. Prowadzimy sieć ponad 2600 oddziałów i laboratoriów na całym świecie, które zatrudniają ponad 89 tysięcy pracowników.

Przewiń do profilu firmy