Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Projektów Strategicznych

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 21.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PPL zajmuje się świadczeniem usług na rzecz pasażerów i linii lotniczych oraz m.in. budową i eksploatacją lotnisk oraz zarządza dwoma portami lotniczymi - w Warszawie i Zielonej Górze. Ma również udziały w 9 spółkach nadzorujących działanie lotnisk: w Krakowie, Szczecinie, Poznaniu, Gdańsku, Modlinie, Wrocławiu, Katowicach, Bydgoszczy i Rzeszowie. Ponadto PPL ma udziały w spółkach świadczących obsługę naziemną (handling), kontrolę bezpieczeństwa w portach lotniczych oraz wykonujących usługi pozalotnicze.

    Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    SPECJALISTA DS. PROJEKTÓW STRATEGICZNYCH
    W ZESPOLE STRATEGII
    (1 ETAT)
    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr. Ref. 30 /18

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW

    • Udział w pracach dotyczących rozwoju procesu zarządzania strategicznego w tym opracowania i wdrożenia metodyki zarządzania projektami,
    • Udział w pracach nad planami strategicznymi przedsiębiorstwa,
    • Wsparcie jednostek biznesowych w zakresie   standardów zarządzania projektami,
    • Udział w projektach strategicznych na różnych pozycjach – kierownika projektu, uczestnika, koordynatora w ramach PMO,
    • Udział w pracach wdrożeniowych narzędzi do raportowania postępów prac w projektach (SharePoint),
    • Koordynowanie i prowadzenie szkoleń wewnętrznych  dla uczestników procesu zarządzania projektami,
    • Komunikacja z zespołami projektowymi.

    NASZE WYMAGANIA

    • Wykształcenie wyższe lub średnie, preferowane wykształcenie wyższe o profilu ekonomia, finanse, zarządzanie, informatyka lub pokrewne,
    • 3 lata doświadczenia zawodowego, w tym 2 lata na stanowisku związanym z zarządzaniem projektami,
    • Mile widziane doświadczenie na pozycji kierownika projektu,
    • Znajomość metodyk zarządzania projektami, programami, portfelami projektów,
    • Bardzo dobra znajomość MS Office – w tym umiejętność harmonogramowania np. w MS Project,
    • Umiejętność skutecznej komunikacji (pisemnej i werbalnej), kreatywność oraz myślenie „out of the box”,
    • Umiejętność pracy w zespole, gotowość do dzielenia się wiedzą i doświadczeniem, samodzielność.

    OFERUJEMY

    • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Szeroki zakres świadczeń pozapłacowych
    • Przyjazną atmosferę pracy

    Zainteresowane osoby prosimy o złożenie CV wraz z listem motywacyjnym do dnia 09.04.2018r. na adres:

    Rekrutacja6@polish-airports.com
    „Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy, że administratorem danych osobowych (Dz.U. z 2016.922) udostępnionych w dokumentach aplikacyjnych przez Panią/Pana dobrowolnie w celu przeprowadzenia rekrutacji jest Przedsiębiorstwo Państwowe „Porty Lotnicze”, z siedzibą w Warszawie (00-906) przy ul. Żwirki i Wigury 1. Dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

    PPL zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami