Oferta pracy

Specjalista ds. Projektów Teleinformatycznych

EXATELO firmie

  • Perkuna 47, 04-164 Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

EXATEL to polski lider usług bezpieczeństwa ICT. Od ponad 25 lat świadczymy kompleksowe usługi z zakresu telekomunikacji w dowolnym miejscu w Polsce dla operatorów, biznesu i sektora publicznego. Dobrze znamy rynek teleinformatyczny. Korzystamy ze sprawdzonych i nowoczesnych technologii. Prowadzimy działania badawczo-rozwojowe w obszarze ICT tworząc własne rozwiązania, takie jak urządzenia sieciowe (SDN) oraz oprogramowanie dla cyberbezpieczeństwa (TAMA- własny antyDDoS).

Zakres obowiązków:

  • analiza zgodności projektu z realnym wdrożeniem,
  • przygotowanie i podział zadań pomiędzy innymi komórkami w firmie,
  • inicjacja i nadzór na procesem dzierżawy i zakupu niezbędnej infrastruktury telekomunikacyjnej oraz urządzeń koniecznej do realizacji projektów,
  • monitorowanie przebiegu realizacji powierzonych projektów z uwzględnieniem ich: jakości, terminu i założonego budżetu,
  • stały kontakt z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi na etapie wdrożenia projektów.

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku przy realizacji projektów telekomunikacyjnych,
  • umiejętność planowania, nadzorowania realizacji projektów oraz tworzenia harmonogramów i kosztorysów,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • otwartość i chęć poszukiwania nowych rozwiązań,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Dodatkowym atutem będzie:

  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • certyfikat Prince Foundation,
  • znajomość rynku telekomunikacyjnego.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie - umowa o pracę,
  • możliwość zdobywania doświadczeń w branży telekomunikacyjnej,
  • pakiet benefitów – opieka medyczna, karnet sportowy,
  • elastyczny czas pracy w biurze i poza nim,
  • brak dresscode,
  • parking dla pracowników.

Ogłoszenie archiwalne