Oferta pracy

Specjalista ds. projektów UE / Analityk

Strategor sp. z o.o. sp. komandytowaO firmie

  • Jeleniogórska 16, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Strategor sp. z o.o. sp. komandytowa

Jeleniogórska 16

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • aktywne uczestnictwo w konsultowaniu strategii inwestycyjnych klientów,

  • współtworzenie koncepcji wdrażanych innowacji w ramach spotkań z właścicielami i zarządami firm,

  • sporządzanie biznesplanów, studiów wykonalności i wszelkich innych analiz biznesowych,

  • samodzielne, kompleksowe prowadzenie projektów pod nadzorem doświadczonych koordynatorów,

  • sporządzanie wniosków o dofinansowanie wielomilionowych projektów badawczych, inwestycyjnych i infrastruktural-nych.

Nasze wymagania

Wykształcenie i wiedza:

• ofertę kierujemy zarówno do osób posiadających doświadczenie zawodowe, jak i do absolwentów i studentów ostatniego roku studiów dziennych z dyspozycyjnością,

• posiadanie wiedzy ekonomicznej i finansowej,

Cechy i umiejętności:

• wysoka inteligencja, zdolność analitycznego myślenia, szybkiego i kreatywnego rozwiązywania zadań,

• ponadprzeciętna umiejętność wyszukiwania i selekcji informacji,

• elokwencja, sprawne tworzenie merytorycznych treści, „lekkie pióro”,

• zdolności komunikacyjne i interpersonalne,

• dynamika i inicjatywa w działaniu,

• samodzielność,

• doskonała organizacja pracy.

Mile widziane

  • doświadczenie w doradztwie gospodarczym,

  • doświadczenie w projektach unijnych,

  • doświadczenie w przygotowywaniu raportów, analiz biznesowych, publikacji naukowych, tekstów ekonomicznych itp.,

  • zainteresowanie ekonomią, biznesem, nowymi technologiami.

To oferujemy

  • możliwość rozwoju kariery w najskuteczniejszym, najbardziej doświadczonym zespole specjalistów w branży doradztwa europejskiego w Polsce,

  • różnorodność tematyki prowadzonych projektów, współpracę z klientami z wielu branż przemysłu, często na styku nau-ki i biznesu,

  • unikalną możliwość dogłębnego i kompleksowego poznania świata polskiego i międzynarodowego biznesu,

  • aktywne uczestnictwo w spotkaniach koncepcyjnych i roboczych z klientami (kadrą menedżerską oraz właścicielami firm),

  • samodzielność w pracy nad projektami „od A do Z”, realny wpływ na strategiczne decyzje i rozwój biznesu klientów,

  • umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, płatne nadgodziny oraz motywacyjny program premiowy,

  • program szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych oraz autorski program mentoringowy,

  • pakiet opieki zdrowotnej (również dla rodziny) i kartę Multisport,

  • przyjemną atmosferę pracy, daleką od korporacyjnego „sztywniactwa”, w najsympatyczniejszym zespole w mieście.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

STRATEGOR to firma konsultingowa oferująca usługi doradztwa gospodarczego, działająca na rynku od 1999 roku. Niezmiennie od wielu lat STRATEGOR to lider doradztwa gospodarczego w kraju i regionie, specjalizujący się w pozyskiwaniu finansowania na duże projekty badawcze, inwestycyjne oraz infrastrukturalne. Naszą specjalnością są branże wysokich technologii i energetyka. Wspieramy najlepszych – potentatów z WIG20, dynamiczne firmy sektora MŚP i obiecujące start-upy technologiczne.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje:

  • termin rozpoczęcia pracy: od zaraz, po odbyciu dwóch etapów rekrutacji

Jesteś kreatywny i myślisz analitycznie? Nie boisz się codziennych wyzwań, które umożliwiają ciągły rozwój?

Interesują Cię zagadnienia związane z działalnością przedsiębiorstw, a także nowe technologie?

Potrafisz budować relacje i dobrą atmosferę w swoim otoczeniu?

Ta oferta jest dla Ciebie!

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy