Oferta pracy

Specjalista ds. Projektów UE

Linetech S.A.

Komitetu Obrony Robotników 45D

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie dostępnych źródeł dofinansowania

  • Udział w przygotowywaniu wniosków o dofinansowanie

  • Koordynacja i rozliczanie projektów badawczych oraz szkoleniowych realizowanych z dofinansowaniem zewnętrznym (UE, KFS, ZUS)

  • Nadzór nad prawidłową realizacją postępowań ofertowych i procesów zakupowych w ramach realizowanych projektów

  • Przeprowadzanie procedur wyboru Wykonawców zgodnie z zasadą konkurencyjności

  • Bieżące wsparcie na etapie realizacji projektów

  • Monitorowanie realizacji wskaźników, harmonogramu i budżetu projektów

  • Współpraca z ośrodkami odpowiedzialnymi za dotacje krajowe i unijne

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Doświadczenie w zakresie rozliczania projektów badawczo-rozwojowych i/lub szkoleniowych współfinansowanych ze środków UE

  • Praktyczna znajomość bazy konkurencyjności i systemu SL2014

  • Znajomość przepisów i wytycznych z zakresu pomocy publicznej i funduszy UE

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie

  • Zdolności organizacyjne, samodzielność w działaniu oraz kreatywność

To oferujemy

  • Międzynarodowe środowisko pracy

  • Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji

  • Uczestnictwo w unikalnych projektach badawczych i wdrożeniowych

  • Prywatną opiekę medyczną, kartę Benefit

  • Przyjazne i wspierające środowisko pracy

Linetech S.A. jest najbardziej dynamicznie rozwijającą się firmą w Europie Środkowo-Wschodniej w sektorze obsługi naziemnej statków powietrznych. Naszymi klientami są wiodące, międzynarodowe linie lotnicze.

Przewiń do profilu firmy