Oferta pracy

Specjalista ds. Projektów UE

LACAN EXPORT SOLUTIONS sp. z o.o.O firmie

3 000‐6 500 zł / mies. (zal. od umowy)
Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie wniosków o dofinansowanie projektów z Funduszy UE
  • Przygotowywanie wniosków o płatność oraz wsparcie w przygotowywaniu raportów merytorycznych związanych z rozliczaniem projektów
  • Monitorowanie źródeł finansowania projektów
  • Wsparcie kadry merytorycznej w realizacji projektów finansowanych z Funduszy UE
  • Zapewnienie zgodności realizacji projektów z zasadami Programów, wytycznymi Instytucji Pośredniczących i zgodności z harmonogramem rzeczowo-finansowym

Wymagania:

  • Doświadczenie w zakresie pisania wniosków unijnych
  • Doświadczenie w realizacji projektów finansowanych z funduszy UE (przygotowywanie wniosków o płatność, raportów merytorycznych, wsparcie w rozliczeniu projektów itp.)
  • Znajomości zasad finansowania projektów w ramach Funduszy UE
  • Znajomość zagadnień związanych ze stosowaniem w praktyce zasady konkurencyjności
  • Umiejętność wyznaczania priorytetów
  • Otwartość, elastyczność, umiejętność myślenia koncepcyjnego, nastawienie na poszukiwanie rozwiązań
  • Samodzielność i odpowiedzialność w realizacji zadań
  • Terminowość

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pisaniu i/lub realizacji projektów badawczo-rozwojowych
  • Wykształcenie w zakresie zarządzania projektami
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • stabilne i pewne zatrudnienie w młodej i rozwijającej się firmie
  • elastyczne godziny pracy - możliwość wybrania godziny rozpoczynania pracy
  • możliwość rozwoju osobistego
  • pracę w niedużym i zgranym zespole
  • przyjazną atmosferę w pracy, brak dress-code w biurze
  • otwartą komunikację na linii pracownik – przełożony

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy