Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. projektów UE

TRIBUO Jarosław SłomkaO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

TRIBUO – Doradztwo strategiczne dla firm

TRIBUO z łac. oznacza dawać, przydzielać, przyznawać. Naszą misją jest wsparcie w procesie rozwoju polskich marek produktowych na rynkach zagranicznych w oparciu o wykorzystanie dostępnych instrumentów wsparcia zewnętrznego. Pragniemy przyczynić się do wzrostu wolumenu eksportu rodzimych firm i być dumnymi z ich sukcesu. Wiemy, że prawidłowa reklama i uczestniczenie w targach zagranicznych stanowią najskuteczniejsze elementy promocji na świecie, a tym samym stanowią w dużej mierze o pozycji marki na arenie międzynarodowej.

Wyróżnia nas elastyczne podejście do klienta, wieloletnie doświadczenie oraz specjalizowanie się w projektach ukierunkowanych na wsparcie rozwoju sektora MŚP. Posiadając kilkuletnią praktykę popartą dyplomami uczelni wyższych w obszarze projektów współfinansowanych z Unii Europejskiej, chcemy wspierać Państwa w rozwoju przy udziale Funduszy Europejskich. Wierzymy, że odpowiednio przygotowana aplikacja i skuteczne pozyskanie dofinansowanie mogą być wspaniałym początkiem rozwoju na arenie międzynarodowej lub ugruntowaniem pozycji marki już eksportującej na świecie.

Bogate doświadczenie naszych ekspertów pozwala nam na uczestniczenie w procesie internacjonalizacji, nie tylko na poziomie przygotowywania wniosków o dofinansowanie, ale również w późniejszej realizacji Projektu oraz wprowadzaniu firm na rynki zagraniczne.

Posiadamy biura partnerskie na wybranych rynkach za granicą, dzięki czemu możemy bezpośrednio wesprzeć Państwa w budowaniu marki globalnej.

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie wniosków o dofinansowanie wraz z załącznikami,
  • współtworzenie Modeli Biznesowych Internacjonalizacji,
  • doradztwo i obsługa klienta w sprawach projektów,
  • ocena formalnych i technicznych możliwości realizacji projektów,
  • kompleksowy nadzór nad składaniem wniosków o dofinansowanie, składanie możliwych uzupełnień/poprawek do dokumentacji aplikacyjnej,
  • przygotowywanie dokumentacji do podpisywania umów o dofinansowanie przez klientów,
  • opracowywanie dokumentacji w ramach procedury odwoławczej (protest),
  • uczestnictwo w spotkaniach i konferencjach branżowych dotyczących tematyki pozyskiwania zewnętrznych źródeł finansowania,
  • utrzymywanie relacji z klientami.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki): ekonomia, prawo, administracja, europeistyka, zarządzanie,
  • udokumentowane doświadczenie zawodowe, w tym przynajmniej 2-letnie na stanowiskach związanych z analityką finansową, rachunkowością lub projektami UE,
  • znajomość regulacji krajowych i unijnych w zakresie realizacji projektów współfinansowanych z Funduszy Europejskich,
  • biegła obsługa programów Word, Excel,
  • dobra organizacja pracy, zdecydowanie w działaniu, terminowość, asertywność, zorientowanie na cel,
  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
  • znajomość programów LSI1420, SL2014,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • premie uznaniowe i świąteczne,
  • dużą samodzielność działania,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • narzędzia pracy (telefon, laptop),
  • możliwość pracy zdalnej,
  • różnorodność w zakresie przekazywanych działań i możliwość rozwoju osobistego - realne uczestnictwo w rozwoju innowacyjności i internacjonalizacji sektora MŚP w Polsce.

Ogłoszenie archiwalne