Oferta pracy

Specjalista ds. Projektów Unijnych (EFS)

GRUPA SZKOLENIOWO DORADCZA EUROPLUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

GRUPA SZKOLENIOWO DORADCZA EUROPLUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Marymoncka 105/18

Warszawa

Grupa Szkoleniowo Doradcza Europlus Sp z o. o., to dynamicznie rozwijająca się spółka, której misją jest zapewnienie najwyższej jakości kompleksowych usług doradczych i szkoleniowych dla przedsiębiorstw, jednostek samorządu terytorialnego oraz organizacji pozarządowych. W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy dynamicznych osób, które chciałyby wesprzeć nasz zespół jako:

Obowiązki:

  • Organizacja działań projektowych
  • Monitoring i nadzór nad przebiegiem poszczególnych działań
  • Przygotowywanie wniosków o płatność
  • Współpraca z instytucjami przyznającymi i rozliczającymi dotacje unijne
  • Rozliczanie projektów finansowanych z funduszy unijnych
  • Pomoc przy przygotowywaniu wniosków o dofinansowanie projektów z EFS i/lub EFRR
  • Przygotowywanie i archiwizacja dokumentacji projektowej

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę lub cywilno-prawną, w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy
  • Pracę w młodym, ale doświadczonym zespole
  • Elastyczny czas pracy, miłą atmosferę i dużą samodzielność
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i zaangażowania

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy przy realizacji projektów unijnych EFS - warunek konieczny
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • Znajomość zasad realizacji, rozliczeń i sprawozdawczości projektów unijnych
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Dokładność i skrupulatność
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane: doświadczenie w opracowywaniu wniosków o dofinansowanie, znajomość języka angielskiego, prawo jazdy kat.B
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV
wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy