Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Projektów Unijnych

  • Rzeszów, podkarpackie
  • Specjalista
  • 16.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    GERMAN POLAND BRIDGE GROUP sp. z o.o.

    Polsko-Niemiecka firma doradcza, German Poland Bridge Group Sp. z o.o., z siedzibą w Rzeszowie i Berlinie jest przedsiębiorstwem zajmującym się doradztwem w zakresie rozwoju eksportu. Naszą specjalnością jest zacieśnianie stosunków handlowych pomiędzy Polską i Niemcami, tworzeniem synergii oraz budowanie sieci kontaktów. Wprowadzamy polskie przedsiębiorstwa na rynki niemieckojęzyczne poprzez działania finansowane z dotacji unijnych.

    W związku z rozwojem biura w Rzeszowie oraz realizacją nowych projektów, szukamy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Rzeszów

    Podstawowe zadania:

    • Czynny udział w przygotowaniu wniosków o dofinansowanie
    • Analiza programów promocyjnych pod kątem możliwości pozyskiwania dofinansowania z funduszy zewnętrznych, w szczególności z funduszy Unii Europejskiej, a także z innych funduszy publicznych oraz prywatnych podmiotów polskich i zagranicznych
    • Udział w przygotowaniu dokumentacji przetargowej oraz wyborze wykonawców zgodnie z prawem zamówień publicznych
    • Współpraca z przedsiębiorcami i instytucjami otoczenia biznesu w całej Polsce
    • Udział w przygotowywaniu sprawozdań z realizowanych projektów
    • Przygotowywanie raportów i analiz
    • Bieżąca obsługa administracyjna projektów dla klientów wraz z przepływem dokumentów

    Wymagania:

    • Co najmniej 2 letnie doświadczenie w zakresie pisania i realizacji projektów unijnych
    • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: ekonomia, finanse, bankowość, prawo (studia z zakresu funduszy unijnych będą dodatkowym atutem)
    • Doświadczenia zawodowego w zakresie pisania projektów ze środków EU
    • Umiejętność opracowywania analiz, wystąpień publicznych, pisania pism urzędowych
    • Aktualna wiedza z zakresu pozyskiwania i rozliczania projektów współfinansowanych ze środków krajowych i zagranicznych, w tym ze środków Unii Europejskiej
    • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie B2
    • Dobra znajomość MS Office (Word, Power Point, Outlook, Excel)

    Oferujemy:

    • Pracę w szybko rozwijającej się firmie
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz rozwój zawodowy
    • Stabilne warunki pracy i wynagrodzenia
    • Niezbędne narzędzia pracy
    • Udział w unikatowych projektach
    • Dużą samodzielność i możliwość rozwoju zawodowego

    Kandydatów prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku do aplikowania.

    Oferta powinna zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

    ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH
    „Wyrażam zgodę firmie będzie German Poland Bridge Group Sp.z o.o. w Rzeszowie, na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z rozporządzeniem UE z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)."

    Administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie German Poland Bridge Group Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie, przy ulicy Jabłońskiego 14.