Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. projektów unijnych

Grupa AssiduusO firmie

Grupa Assiduus

Cybernetyki 10

Warszawa

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby odpowiedzialnej i otwartej na rozwój zawodowy na stanowisku:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przygotowywanie wniosków o płatność (refundacja/zaliczka);
  • Analiza i przygotowanie we współpracy
    z klientem dokumentów niezbędnych
    do prawidłowego przygotowania wniosku
  • o płatność i rozliczenia kosztów;
  • Przygotowanie dokumentacji związanej
    z wyborem dostawców/wykonawców opartej
    o zasadę konkurencyjności;
  • Przygotowywanie wniosków
    o zmiany w umowie o dofinansowanie;
  • Utrzymywanie stałego kontaktu z klientem
    w zakresie realizacji projektu i gromadzenia odpowiedniej dokumentacji niezbędnej
    do prawidłowego rozliczenia;
  • Utrzymywanie stałego kontaktu
    z przedstawicielami instytucji wdrażających/rozliczających środki europejskie;
  • Wsparcie w zakresie opracowywanie dokumentacji aplikacyjnej.

OD IDEALNEGO KANDYDATAOCZEKUJEMY:

  • Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku związanym z rozliczaniem projektów unijnych
    dla przedsiębiorstw [projekty inwestycyjne
    i badawczo-rozwojowe];
  • Znajomość programów operacyjnych
    z perspektywy finansowej na lata 2014-2020;
  • Znajomość Wytycznych w zakresie kwalifikowalności wydatków w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Europejskiego Funduszu Społecznego
    oraz Funduszu Spójności na lata 2014-2020;
  • Znajomość zasad przygotowywania postępowań związanych z wyborem Dostawców/Wykonawców pod kątem zasady konkurencyjności;
  • Doświadczenie we współpracy z klientem biznesowym;
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, odpowiedzialność;
  • Doświadczenie w przygotowywaniu dokumentacji aplikacyjnej (wnioski/studia wykonalności/biznesplany) będzie dodatkowym atutem.
  • Stabilną pracę w bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Umowę o pracę (dla zainteresowanych także elastyczne formy zatrudnienia np. B2B);
  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach GRUPY ASSIDUUS;
  • Narzędzia niezbędne do realizacji powierzonych zadań;
  • Dogodna lokalizacja biura (Mokotów).

CHCESZ ROZWIJAĆ SWOJĄ KARIERĘ?
CZEKAMY NA CIEBIE!

„WyrażamzgodęnaprzetwarzaniedanychosobowychzawartychwmojejoferciepracydlapotrzebniezbędnychdorealizacjiprocesurekrutacjiprowadzonegoprzezAssiduusConsultingSp.zo.o. zsiedzibąwWarszawiezgodniezRozporządzeniemParlamentuEuropejskiegoiRady(UE)2016/679zdnia27kwietnia2016r”.
Informujemy,żeTwojedanemogąbyćprzekazywaneinnymspółkomzGrupyASSIDUUS.
Pełnaklauzulainformacyjnaznajdujesiępodadresem:https://www.assiduus.pl/polityka-prywatnosci/

Ogłoszenie archiwalne