Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. projektów unijnych

FLUENCE sp. z o.o.

  • Kolejowa 5/7, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Kolejowa 5/7

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

• bieżące rozliczanie projektów dofinansowanych (https://fluence.technology/pl/projekty/); składanie wniosków o płatność i sprawozdań okresowych,

• monitorowanie budżetów oraz weryfikacja wydatków w ramach realizowanych projektów, prawidłowe opisywanie dokumentów finansowych,

• pilnowanie harmonogramów i obowiązków wynikających z umów o dofinansowanie

współpraca z instytucjami przyznającymi i rozliczającymi dotacje unijne (NCBiR, PARP, PAIH, Komisja Europejska), partnerami projektowymi (polskimi i zagranicznymi) oraz księgowością,

• przygotowanie dokumentacji do kontroli i audytów w zakresie projektów,

• przygotowanie i procesowanie wniosków o zmiany w projektach,

• nadzór i pomoc w prawidłowej realizacji postępowań ofertowych w ramach projektów,

• koordynacja i wykonywanie działań promocyjnych projektów zgodnie z wymogami poszczególnych programów,

• aktywny udział w przygotowaniu wniosków o dofinansowanie w nowej perspektywie budżetowej w ramach programów krajowych i unijnych.

Nasze wymagania

• wykształcenie wyższe,

• co najmniej 3-letnie doświadczenie w pracy przy projektach dofinansowanych jak najlepiej pokrywające się z zakresem zadań przedmiotowego stanowiska,

• bardzo dobra znajomość j.angielskiego,

• umiejętność poprawnego redagowania pism do instytucji przyznających dotacje,

• dobra organizacja pracy i skrupulatność,

• systematyczność i wytrwałość w dążeniu do postawionych celów i realizowaniu własnych pomysłów,

• wysokie zaangażowanie, poczucie odpowiedzialności za realizowane prace.

Mile widziane:

• znajomość przepisów prawa dot. dotacji i umiejętność poruszania się po aktach prawnych,

• doświadczenie w pracy z projektami badawczo-rozwojowymi,

• znajomość MS Excel w stopniu zaawansowanym (np. znajomość tabel przestawnych, zaawansowanych formuł i funkcji).

To oferujemy

• przyjazną niekorporacyjną atmosferę pracy w dynamicznie rosnącej firmie deep-tech,

• otwartość na nowe pomysły i wsparcie w rozwoju (szkolenia),

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

• benefity pozapłacowe (m. in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa),

• elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej,

• dogodną lokalizację, blisko Dworca Warszawa Zachodnia.

O nas

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą działającą w obszarze wysokich technologii. Obecnie zatrudniamy ok. 40 osób, z czego ponad połowa to wykwalifikowana kadra badawczo-rozwojowa.

Zajmujemy się opracowywaniem i wytwarzaniem laserów femtosekundowych w technologii całkowicie światłowodowej. Nasze produkty trafiają do ośrodków badawczych i fabryk na całym świecie: wykorzystywane są w przyszłościowych technikach obrazowania i diagnostyki chorób u ludzi, umożliwiają wytwarzanie elektroniki konsumenckiej najnowszej generacji, są nadzieją w wytwarzaniu czystej energii w laserowych reaktorach fuzji jądrowej. Naszą ambicją jest zajęcie pozycji lidera na globalnym rynku producentów laserów femtosekundowych i przyczynienie się do postępu technologicznego w obszarach, w których działamy.

Obecnie szukamy osoby, która kompleksowo wesprze nas w obszarze obsługi projektów współfinansowanych przez unijne i polskie agencje rządowe.