Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Międzynarodowej Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu we Wrocławiu (Pracodawca), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli chcesz, abyśmy zatrzymali Twoje CV w swojej bazie po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, prosimy dodatkowo o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu we Wrocławiudanych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. W każdym czasie możesz cofnąć wyrażoną zgodę, kontaktując się z nami pod adresemMiędzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu, ul. Sołtysowicka 19B, 51-168 Wrocław, e-mail: [email protected]
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu

Specjalista ds. projektów unijnych

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i TransportuO firmie

  • Sołtysowicka 19B, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ważna jeszcze 16 dni
    do: 08 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Sołtysowicka 19B

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • monitorowanie dostępnych źródeł finansowania (m. in. fundusze unijne, środki krajowe i międzynarodowe) dla uczelni,

  • wstępna analiza i ocena planowanych projektów pod kątem otrzymania wsparcia,

  • przygotowywanie i składanie wniosków o dofinansowanie projektów zgodnie z wytycznymi,

  • współpraca z osobami zaangażowanymi w proces przygotowania projektów,

  • koordynacja realizowanych zadań w ramach projektów (nadzór nad terminowością, postępem prac itp.),

  • prowadzenie procedur związanych z wyborem wykonawców oraz przygotowywanie

  • i podpisywanie umów z wykonawcami,

  • uczestnictwo w przygotowywaniu i tworzeniu dokumentacji niezbędnej do sprawozdawczości i kwartalnych wniosków o płatność,

  • dbałość o prawidłowość i kompletność dokumentacji związanej z realizowanymi projektami,

  • współpraca z instytucjami przyznającymi i rozliczającymi dotacje unijne oraz środki krajowe i międzynarodowe

  • współpraca z pozostałymi członkami zespołu odpowiedzialnymi za realizację projektów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane: zarządzanie, ekonomia, finanse),

  • doświadczenie przy realizacji projektów unijnych (min. 3 lata),

  • doświadczenie przy pisaniu projektów unijnych (min. 3 lata),

  • znajomość obowiązujących przepisów dotyczących ww.,

  • znajomość procedur związanych z wyborem wykonawców w ramach projektów unijnych,

  • zdolności organizacyjne,

  • łatwość nawiązywania kontaktów,

  • umiejętność redagowania tekstów – swoboda w operowaniu słowem,

  • umiejętność obsługi komputera (w szczególności pakiet biurowy w stopniu zaawansowanym),

  • duża samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • umiejętność rozwiązywania problemów,

  • uczciwość, sumienność, wysoka samodyscyplina, bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz motywacja.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia,

  • konkurencyjne wynagrodzenie,

  • realną możliwość rozwoju, rozwinięcia skrzydeł, przejścia szkoleń ufundowanych przez uczelnię,

  • pracę w miłej atmosferze w renomowanej Uczelni,

  • darmowy parking.

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu – to niepubliczna szkoła wyższa we Wrocławiu. Powstała w 2001 roku we współpracy z francuską grupą szkół ESIDEC w Metz. Program studiów prowadzony jest również w języku angielskim. Na uczelni prowadzone są wymiany i staże w ramach Programu Erasmus+ z uczelniami z całego świata. Według rankingu Perspektywy 2019, najlepsza uczelnia logistyczna w Polsce.

Przewiń do profilu firmy

Opis stanowiska:

Realizacja projektów w ramach różnych programów pomocowych (unijnych i innych międzynarodowych), pisanie wniosków projektowych oraz udział w rozliczaniu merytorycznym i finansowym realizowanych projektów krajowych i międzynarodowych.

UWAGA: Prosimy o uwzględnieniu w CV listy projektów (wraz z podaniem ich wartości), w których kandydatka/kandydat uczestniczył.