Specjalista ds. projektów w Zespole Budowy Sieci

PLAY (P4 Sp. z o.o.)O firmie

  • Katowice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Twoje zadania:

  • Nadzorowanie wizyt technicznych na obiektach pod kątem oceny przydatności budowlanej dla posadowienia stacji bazowych telefonii komórkowej
  • Weryfikacja projektów budowlanych
  • Ocena kosztorysów budowlanych
  • Odbiór techniczny stacji bazowych
  • Koordynacja i nadzór nad procesem inwestycyjnym
  • Współpraca z firmami podwykonawczymi

Szukamy Ciebie, jeśli:

  • Posiadasz wyższe wykształcenie techniczne – preferowane budownictwo
  • Masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku albo jesteś na początku swojej kariery zawodowej
  • Posiadasz wysoko rozwinięte zdolności analityczne oraz negocjacyjne
  • Łatwo nawiązujesz kontakty interpersonalne;
  • Jesteś nastawiony na cel i masz umiejętność pracy pod presją czasu
  • Potrafisz zorganizować własną pracę oraz pracę grupy podwykonawców
  • Bardzo dobrze znasz pakiet MS Office, szczególnie MS Excel
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B – i gotowość do wyjazdów służbowych

Jeżeli chcesz zdobyć doświadczenie i praktykę w:

  • Zarządzaniu procesem inwestycyjno-pozwoleniowym, w tym pokrewnymi procesami
  • Praktycznym posługiwaniu się Prawem budowlanym i procedurami administracyjnymi
  • Skutecznym negocjowaniu
  • Zarządzaniu projektami
  • Dynamicznym i efektywnym działaniu, nastawionym na realizację celów, to jesteś idealnym kandydatem dla nas.

Korzyści dla Ciebie:

  • Umowa o pracę i stabilna praca na dłużej
  • System premiowy powiązany z Twoimi osobistymi wynikami pracy
  • Różnorodne możliwości rozwoju: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne
  • Imprezy integracyjne
  • Ty i tylko Ty decydujesz jak ubierasz się do pracy
  • Świętujemy sukcesy
  • Karta multisport
  • Opieka medyczna i ubezpieczenie na życie

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy