Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. projektów

Ośrodek Przetwarzania Informacji – Państwowy Instytut BadawczyO firmie

Ośrodek Przetwarzania Informacji – Państwowy Instytut Badawczy

aleja Niepodległości 188 b

Warszawa

Ośrodek Przetwarzania Informacji - Państwowy Instytut Badawczy (OPI PIB) jest instytucją zapewniającą szybki dostęp do aktualnej oraz kompleksowej informacji o polskiej nauce. Tworzymy inteligentne systemy informatyczne w najnowszych technologiach. Prowadzimy i realizujemy innowacyjne projekty badawcze i komercyjne.

W związku z dynamicznym rozwojem, do Działu Wdrażania POIR poszukujemy osoby na stanowisko:

Wymiar etatu: 1

Zakres obowiązków:

  • Ocena wniosków o dofinansowanie złożonych w ramach Działania 4.2 POIR,
  • Pełnienie roli Opiekuna projektów realizowanych w Działaniu 4.2 POIR, w tym przygotowanie umów o dofinansowanie, analiza i weryfikacja zmian w umowach, monitorowanie projektów, weryfikacja wniosków o płatność (postęp rzeczowy i finansowy), ocena kwalifikowalności wydatków, weryfikacja dokumentacji potwierdzającej poniesienie wydatków,
  • Obsługa SL2014,
  • Opracowywanie dokumentów wewnętrznych dotyczących działalności Działu.

Oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego,
  • Minimum 7-letniego doświadczenia w pracy związanej z obsługą projektów współfinansowanych ze środków UE (w przypadku głównego specjalisty), minimum 4-letniego doświadczenia (w przypadku starszego specjalisty),
  • Znajomości zasad dotyczących ubiegania się o dofinansowanie i realizacji projektów w ramach funduszy europejskich (m.in. rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 1303/2013, rozporządzenie Komisji (UE) nr 651/2014, Zasady ramowe dotyczące pomocy państwa na działalność badawczą, rozwojową i innowacyjną, wytyczne horyzontalne Ministra właściwego ds. rozwoju regionalnego, w szczególności związane z kwalifikowalnością, kontrolą oraz korygowaniem wydatków, ustawa o finansach publicznych w części obejmującej finansowanie ze środków UE),
  • Dobrej organizacji pracy i terminowości,
  • Samodzielności, sumienności i skrupulatności,
  • Dobrze rozwiniętych zdolności komunikacyjnych,
  • Znajomości obsługi komputera, w szczególności z zakresu pakietu MS Office.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w obsłudze projektów inwestycyjnych,
  • Doświadczenie w obsłudze projektów realizowanych przez konsorcja,
  • Doświadczenie w obsłudze projektów realizowanych przez uczelnie wyższe, instytuty badawcze, jednostki PAN,
  • Doświadczenie w obsłudze projektów objętych reżimem pomocy publicznej i otrzymujących pomoc de minimis,
  • Znajomość podstaw księgowości,
  • Doświadczenie w rozliczaniu kosztów wynagrodzeń,
  • Znajomość obsługi systemu informatycznego SL2014,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym analizę dokumentów związanych z wdrażaniem działania w języku angielskim.

Oferujemy:

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się instytucji, przy prestiżowych projektach,
  • Możliwość pogłębiania wiedzy, podnoszenia kwalifikacji, udziału w szkoleniach,
  • Możliwość pracy zdalnej 10 dni w miesiącu,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Pracę w centrum Warszawy (metro Pole Mokotowskie), bezpłatny parking,
  • Dofinansowanie do urlopu, karty MultiSport oraz aktywności kulturalnej (bilety do kina, teatru, na koncert),
  • Możliwość wykupienia prywatnej opieki zdrowotnej i ubezpieczenia na życie z atrakcyjną składką.

  • stabilne zatrudnienie, rynkowe wynagrodzenie
  • prestiżowe projekty
  • szkolenia, konferencje, warszaty naukowe
  • miła atmosfera pracy
  • możliwość korzystania z opieki medycznej oraz dofinansowanie do działalności kulturalno-oświatowej
  • doskonała lokalizacja
  • dogodny dojazd
    metro, tramwaj, autobus, własny parking
CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać klikając w przycisk:

Do życiorysu  prosimy dopisać następującą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym przez Ośrodek Przetwarzania Informacji –  Państwowy Instytut Badawczy z siedzibą w Warszawie przy al. Niepodległości 188B, na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Ogłoszenie archiwalne