Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Projektów

Politechnika Warszawska

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie przy przygotowaniu budżetu i pozyskanie wiedzy o stawkach na rynku;

  • udzielanie wsparcia merytorycznego i współpraca z jednostkami PW w zakresie: własności intelektualnej, komercjalizacji, podatku VAT;

  • branie udział w negocjacjach dotyczących umów konsorcjum;

  • wsparcie przy zatrudnianiu pracowników do projektu: zatrudnianie pracowników (w tym zagranicznych), ustalanie wynagrodzeń, form zatrudnienia;

  • wsparcie przy przygotowywaniu dokumentacji niezbędnej do wykonywania zakupów, w tym w procedurze zamówień publicznych;

  • wsparcie przy przygotowywaniu wniosków o płatność, sprawozdań, raportów od strony administracyjnej;

  • monitorowanie wskaźników i ryzyk projektowych;

  • przygotowywanie, monitorowanie ścieżki podpisywania dokumentów (pilnowanie terminów i współpraca z jednostkami PW);

  • przygotowywanie dokumentacji niezbędnej do prawidłowej realizacji projektu (pełnomocnictwa, pisma, umowy, aneksy etc.);

  • wsparcie w kontrolach i audytach związanych z realizacją działań projektowych;

  • wsparcie obsługi systemów związanych z wnioskowaniem, realizacją i sprawozdawczością projektową (generatory wniosków, systemy monitorowania realizacji projektów, Baza Wiedzy PW i inne);

  • wsparcie przy archiwizacji dokumentacji projektu zgodnie z przepisami wewnętrznymi i wymaganiami projektu;

  • monitorowanie i sprawozdawanie wskaźników trwałości projektów;

  • zarządzanie zespołem LOP;

  • nadzór nad procesem aplikowania i realizacji projektów w jednostce, którą obsługuje LOP (prowadzenie rejestru wszystkich projektów i wniosków, branie udział w kontrolach i audytach itp.);

  • zapewnienie współpracy z jednostkami administracji w jednostce (biuro dziekana, pełnomocnik kwestora ds. zamówień publicznych i inne). Monitorowanie i rozwiązywanie problemów związanych z tą współpracą;

  • zapewnienie właściwego obiegu i rozpropagowywania informacji związanych z możliwościami finansowania projektów badawczych;

  • współpraca z COP (zgłaszanie i wspólne rozwiązywanie problemów, branie udział w tworzeniu zaleceń i wytycznych przy realizacji projektów i następnie wdrażanie ich w jednostce).

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe;

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem;

  • min. 3-letnie doświadczenie zawodowe udokumentowane świadectwami pracy;

  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu i zarządzaniu projektami;

  • znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2;

  • bardzo dobra umiejętność obsługi komputera, przede wszystkim pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint);

  • umiejętność organizacji pracy własnej;

  • umiejętność pracy pod presją czasu;

  • komunikatywność, sumienność, dokładność i odpowiedzialność w działaniu;

  • umiejętność rozwiązywania problemów.

To oferujemy

  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w jednej z największych uczelni w kraju;

  • dodatkowe wynagrodzenie w postaci 13-tej pensji i jubileuszy;

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych;

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w przyjaznej atmosferze;

  • możliwość szkoleń.

O nas

Politechnika Warszawska poszukuje osoby na stanowisko specjalisty ds. projektów - koordynator w pełnym wymiarze czasu pracy w Lokalnym Ośrodku Projektowym Południe „LOP Południe” Wydziału Mechatroniki.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Zastrzegamy sobie możliwość niedokonania wyboru kandydata.