Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. projektów

Instytut Immunologii i Terapii Doświadczalnej PAN

  • Weigla 12, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Weigla 12

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • obsługa projektów w systemie SL2014 oraz w formie konwencjonalnej (nie dotyczy projektów NCN) w zakresie sprawozdawczo-rozliczeniowym.

  • przygotowywanie dokumentów potwierdzających poniesione wydatki rozliczane w miesięcznym lub kwartalnym wniosku o płatność (w tym: umowy, faktury, protokoły odbioru, przelewy, zestawienia poniesionych wydatków i inne jeśli zasadne);

  • kontrola zgodności finansowej realizacji projektów z wytycznymi konkursu;

  • przygotowywanie informacji odnośnie zwrotów nierozliczonych środków oraz refundacji wydatków;

  • aktualizacja harmonogramów rzeczowo-finansowych, harmonogramów płatności, budżetu projektu;

  • monitorowanie prawidłowości częściowych wniosków o płatność tworzonych przez konsorcjantów;

  • współpraca z działem księgowości w sprawach związanych z płatnościami za faktury, listami płac itp.; współpracy z innymi jednostkami organizacyjnymi instytutu w zakresie sprawozdawczości i rozliczania projektów;

  • obsługa, kontrolę i weryfikację dokumentacji w rozliczanych projektach;

  • opisywanie dokumentów projektowych zgodnie z obowiązującymi przepisami;

  • monitorowanie wskaźników rezultatu oraz dochodu w zakończonych projektach;

  • monitorowanie terminów raportów z wykorzystania wyników projektu oraz „ex-post” i udziału w ich tworzeniu.

  • prowadzenie konsultacji z kierownikami projektu, pracownikami, konsorcjantami, opiekunami projektów z ramienia agend finansujących oraz agendami finansującymi.

  • gotowość do realizacji zadań w trybie doraźnym i zastępstwa z zakresu działań służących pozyskiwaniu projektów.

Nasze wymagania

  • Min. 3 lata doświadczenia w obszarze obsługi administracyjnej i rozliczania projektów.

  • Umiejętność pracy w systemie SL2014 oraz znajomość programu Excel.

  • Biegłość w interpretacji przepisów i wytycznych dot. projektów finansowanych przez NCBR oraz inne agendy finansujące.

  • Komunikatywność oraz umiejętność współpracy.

  • Wykształcenie wyższe.

Mile widziane

  • Certyfikaty potwierdzające ukończenie szkoleń w tematyce zarządzania i projektów.

  • Znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę.

  • Stabilne i atrakcyjne warunki pracy w wiodącej instytucji naukowej.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i wsparcie szkoleniowe w rozwoju kompetencji.

  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i wdrażania nowych rozwiązań.

TERMIN SKŁADANIA OFERT: 31.08.2021

CV, list motywacyjny, wykaz posiadanych certyfikatów prosimy przesyłać poprzez przycisk Aplikuj.

Zastrzegamy sobie prawo do nierozstrzygnięcia konkursu.