Oferta pracy

Specjalista ds. projektów

Captor Therapeutics S.A

  • Duńska 11, Fabryczna, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Duńska 11

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie zapytań ofertowych we współpracy z członkami zespołu

  • Przygotowywanie umów na realizację usług i kontakt z podwykonawcami

  • Monitorowanie realizacji umów, kompletowanie dokumentacji

  • Weryfikacja faktur i opisywanie wydatków projektu

  • Wsparcie administracyjne projektów badawczo-rozwojowych

  • Przygotowywanie harmonogramów użytkowania sprzętu i rozliczanie kosztów

  • Udział w przygotowywaniu wniosków o płatność

  • Wprowadzanie danych do systemu SL2014

  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy personelu

  • Zadania biurowe zlecone przez przełożonego

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe w zakresie nauk przyrodniczych (biotechnologia, biologia, chemia itp.) lub ekonomiczne

  • Wiedza/doświadczenie z zakresu ekonomii lub zarządzania będą dodatkowym atutem

  • Doświadczenie w przygotowywaniu umów i współpracy z podwykonawcami

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, skrupulatność, samodzielność

  • Umiejętność efektywnej komunikacji i współpracy w zespole

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym oraz umożliwiającym tworzenie dokumentacji projektowej

Mile widziane

  • Doświadczenie w przygotowywaniu dokumentacji przetargowych

  • Doświadczenie w realizacji projektów badawczo-rozwojowych lub innych projektów dofinansowanych z funduszy europejskich

To oferujemy

  • Zatrudnienie w rozwijającej się polsko-szwajcarskiej firmie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość stałego rozwoju zawodowego i poszerzania kwalifikacji

  • Program motywacyjny w postaci akcji firmy

  • Przyjazną atmosferę

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Captor ma swoją główną siedzibę we Wrocławiu – tutaj, w naszych laboratoriach, pracujemy nad cząsteczkami chemicznymi, które w przyszłości staną się lekami. Firma zrodziła się z fascynacji celowaną degradacją białek – technologią, która naśladując naturalny mechanizm komórkowy pozwala eliminować białka zaangażowane w rozwój chorób. Do naszego zespołu szukamy osób, które dzielą z nami pasję do nauki i chęć zaangażowania w projekty, które mogą wnieść w medycynę kolejne przełomowe rozwiązania.

Przewiń do profilu firmy