Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Projektów

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 10.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PGE Energia Ciepła S.A. jest częścią Grupy Kapitałowej PGE – lidera na rynku energii elektrycznej i ciepła. Grupa PGE znajduje się w pierwszej piątce największych pracodawców w Polsce, dając stabilne zatrudnienie ponad 40 tysiącom osób w ponad dwustu lokalizacjach.

    W naszej firmie dużą wagę przywiązujemy do tego, aby zapewnić naszym pracownikom bezpieczne warunki pracy oraz stabilne zatrudnienie przy jednoczesnym stawianiu im ciekawych wyzwań zawodowych.

    Do naszej Spółki KOGENERACJA S.A., w związku z rozwojem elektrociepłowni we Wrocławiu, poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław

    Specjalista ds. Projektów będzie odpowiedzialny za realizację zewnętrznych projektów inwestycyjnych oraz zarządzanie majątkiem ciepłowniczym i elektroenergetycznym w zespole Eksploatacji i Rozwoju Infrastruktury Sieciowej.

    Obowiązki:

    • Koordynowanie procesu przygotowania i realizacji zewnętrznych projektów inwestycyjnych:
      - kontrola budżetu,
      - monitorowanie ustaleń i zapisów w umowach,
      - monitorowanie harmonogramów,
      - koordynacja odbioru inwestycji,
      - bieżąca współpraca z klientami Spółki,
      - sporządzanie okresowych raportów.
    • Zarządzanie majątkiem ciepłowniczym i elektroenergetycznym:
      - tworzenie założeń budżetowych (plany zakupów, remontów i rozwoju sieci),
      - doradztwo techniczne przy projektowaniu rozbudowy sieci i zakupie urządzeń energetycznych,
      - nadzór nad pracą urządzeń odbiorczych (usuwanie awarii, wykonywanie przeglądów, napraw oraz remontów),
      - monitorowanie zużycia czynników energetycznych w celu optymalizacji kosztów,
      - zarządzanie dostawą i rozliczanie dystrybucji energii elektrycznej oraz cieplnej,
      - nadzór inwestorski przy nowych inwestycjach w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych.
      - opiniowanie dokumentacji projektowych.

    Wymagania konieczne:

    • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: elektroenergetyka, inżynieria elektryczna, elektrotechnika),
    • Doświadczenie zawodowe na stanowisku dozoru / kierownika budowy / inspektora nadzoru inwestorskiego przy systemach elektroenergetycznych w zakresie średniego i niskiego napięcia,
    • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych,
    • Świadectwo kwalifikacyjne dla Grupy I (pkt. 1,2,3,4,5,7,9,10) oraz opcjonalnie Grupy II (pkt. 1,2,4,5,6,10) urządzeń energetycznych,
    • Biegła znajomość pakietu MS Office,
    • Znajomość programu Norma Pro oraz oprogramowania AutoCAD będą dodatkowym atutem,
    • Miejsce pracy: Wrocław, (niezbędne jest posiadanie własnego samochodu oraz prawo jazdy kat. B).

    Wymagania pożądane:

    • Znajomość systemów sieci i przyłączy ciepłowniczych wykonanych w technologii tradycyjnej i preizolowanej,
    • Znajomość układów węzłów ciepłowniczych,
    • Znajomość systemów alarmowych impulsowych preizolowanych sieci ciepłowniczych,
    • Umiejętność kontroli stanu technicznego istniejącego systemu ciepłowniczego.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w formie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy.
    • Atrakcyjny system wynagradzania (m.in. premia miesięczna, trzynastka).
    • Możliwość doskonalenia zawodowego poprzez udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych.
    • Liczne świadczenia z ZFŚS (m.in. dofinansowanie do wypoczynku, świadczenia świąteczne).
    • Bogaty pakiet świadczeń dodatkowych:
      - karta Multisport,
      - prywatna opieka medyczna,
      - ubezpieczenie grupowe.
    • Bezpłatny parking firmowy.
    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie ofert zawierających CV klikając w przycisk: