Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. projektów wyjazdowych

O-I Jarosław Centrum Serwisowe Maszyn

  • Jarosław

    Jarosław, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 4

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie planów remontów maszyn w celu zapewnienia niezbędnych narzędzi, przyrządów oraz materiałów

  • Opracowywanie dokumentacji technicznej na projekty

  • Analiza i weryfikacja specyfikacji remontowych

  • Zarządzanie przyrządami do ustawiania maszyn i zapewnienie ich wysokiej jakości

  • Monitorowanie postępu prac przy wykonywaniu projektów wyjazdowych zgodnie z planem

  • Wspieranie organizacyjnie i technicznie brygadzistów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek mechanika i budowana maszyn

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej dobrym - warunek konieczny; znajomość języka francuskiego lub włoskiego będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętność pracy z rysunkiem technicznym

  • MS Office (Word, Excel) – poziom dobry

  • Umiejętność pracy w zespole oraz komunikacji

  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych około 50% czasu pracu

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Wynagrodzenie: zasadnicze + dodatki wynikające z pracy w delegacji w tym m.in. dodatek rozłąkowy + nagroda roczna

  • Dodatkowe benefity (m.in. dodatek urlopowy, pożyczki pracownicze na atrakcyjnych warunkach, bony świąteczne, wsparcie finansowe pracowników w trudnych sytuacji życiowych).

  • Ustrukturyzowany proces wdrożenia

  • Wysokie standardy pracy w zakresie bezpieczeństwa

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

W firmie O-I naszą pasją jest szkło i możemy z dumą stwierdzić, że produkujemy więcej opakowań szklanych niż jakikolwiek inny producent na świecie. Szkło jest dla nas fascynujące, ponieważ jest piękne, czyste i można je w całości poddawać recyklingowi. Jesteśmy preferowanym partnerem dla wielu znanych producentów żywności i napojów. Współpracując z naszymi klientami, dzielimy się pasją i specjalistyczną wiedzą, produkujemy wyjątkowe opakowania i pomagamy im budować znane na całym świecie marki.

Przewiń do profilu firmy