Oferta pracy

Specjalista ds. Projektów z j. francuskim

Arche Consulting Sp z o.o.

  • Głogów

    Głogów, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie klienta w jednym z działów (dział obsługi klienta/zakupów/sprzedaży/HR/księgowości),

  • budowanie silnych i trwałych relacji z klientami i partnerami biznesowymi,

  • nadzór merytoryczny i formalny nad dokumentacją,

  • tworzenie raportów i zestawień,

  • przyjmowanie zgłoszeń oraz rozwiązywanie bieżących problemów związanych z produktami/logistyką/usługami lub płatnościami,

  • współpraca z innymi działami w firmie m.in. sprzedaż, logistyka, finanse, produkcja, magazyny.

Wymagania pracodawcy

  • znajomość j. francuskiego oraz j. angielskiego na poziomie min. B2,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • zdolności analityczne,

  • łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji biznesowych,

  • dążenie do realizacji powierzonych celów,

  • wykształcenie wyższe kierunkowe.

Mile widziane

Świetnie jeżeli masz już za sobą pierwsze doświadczenia w obsłudze klienta oraz pracach z dokumentami, ale jeśli nie, to nie szkodzi - dla nas liczy się Twoje zaangażowanie i chęć do nauki!

Pracodawca oferuje

  • stabilne zatrudnienie wraz z nastawieniem na długoterminową współpracę w oparciu o umowę o pracę,

  • wdrożenie w zakres obowiązków i merytoryczne wsparcie,

  • możliwość rozwoju w globalnej organizacji,

  • wsparcie na każdym etapie Twojej kariery,

  • możliwość kształcenia umiejętności językowych,

  • pakiet benefitów - ubezpieczenie oraz prywatna opieka medyczna, system kafeteryjny, szkolenia.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Chcemy łączyć Firmy i Kandydatów, pomagać w znalezieniu talentów dopasowanych do wartości i celów naszych partnerów. Wiemy, że każdy charakteryzuje się czymś wyjątkowym. Chcemy to poznać, aby lepiej i szybciej osiągać pełne dopasowanie.

Wierzymy, że najważniejszą wartością jest człowiek, a inwestycja w dobór Pracowników to inwestycja w rozwój firmy. Odpowiedni Pracownik pasuje do firmy nie tylko posiadanymi kompetencjami, ale również osobowością i wyznawanymi wartościami.

Budujemy profesjonalny, ale również przyjazny i otwarty na indywidualności wizerunek. Chcemy sprawić, by każdy Kandydat i Klient mógł poczuć się częścią naszej społeczności. Działamy na zasadzie współpracy, dajemy poczucie komfortu i zaufania, przedstawiając Pracodawcom dopasowanych Kandydatów.

Dzięki zaangażowaniu możemy lepiej zaopiekować się Kandydatami oraz Klientami. Budujemy z nimi trwałe relacje wspierając ich przez cały proces rekrutacji. Możesz być pewien, że przy naszej pomocy znajdziesz odpowiedniego Pracodawcę.

Podążając za nasza naczelną dewizą - „Daj się poznać” - gwarantujemy nie tylko przyspieszony proces, ale przede wszystkim lepsze dopasowanie.

Przewiń do profilu firmy