Specjalista ds. projektów z j. niemieckim

Arche Consulting Sp z o.o.

6 0008 000 brutto / mies.
  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 8
  • rekrutacja zdalna
  • Робота для іноземців
    без польської

Twój zakres obowiązków

  • praca w jednym z obszarów: sprzedaż, marketing, obsługa klienta, analiza danych

  • procesowanie zapytań Klientów i udzielanie wsparcia,

  • weryfikacja prawidłowości danych,

  • zarządzanie danymi w systemie,

  • stały kontakt z Klientami w języku niemieckim.

Wymagania pracodawcy

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (min. B2+)

  • znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym (min. B2)

  • dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office,

  • wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne

Mile widziane

  • wcześniejsze doświadczenie korporacyjne.

Pracodawca oferuje

  • mile widziane wcześniejsze doświadczenie korporacyjne.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie