Oferta pracy

Specjalista ds. Projektów z j. Niemieckim

Arche Consulting Sp z o.o.

7 00011 000 brutto / mies.
  • Trzebinia

    Trzebinia, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 10
  • Робота для іноземців
    без польської
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, 8:00-16:00, 9:00-17:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Rekrutujemy dla

Twoje miejsce pracy:

Amerykańska firma gdzie standardy zarzadzania dotyczące każdej spółki na Świecie  są takie same – wszyscy są równi, a w zespołach panuje różnorodność kulturowa. Będziesz odpowiedzialny/ na za globalne projekty dla największych Firm na świecie z dziedziny oprogramowania, marketingu internetowego, platform internetowych, urządzeń.

Twój zakres obowiązków

  • praca w jednym z obszarów: social media + sprzedaż lub obsługa klienta,

  • procesowanie zapytań Klientów i udzielanie wsparcia,

  • prowadzenie spotkań z klientami biznesowymi: analizowanie ich potrzeb oraz przygotowywanie propozycji rozwiązań,

  • weryfikacja prawidłowości danych,

  • stały kontakt z Klientami w języku niemieckim.

Wymagania pracodawcy

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego min. C1,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym, min. B2,

  • dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office,

  • wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne

Mile widziane

  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży / obsłudze klienta / marketingu

Pracodawca oferuje

  • Poza atrakcyjnym wynagordzeniem możesz liczyć na :

  • dodatkowe premie za wyniki,

  • zdobycie doświadczenia w pracy w międzynarodowym środowisku biznesowym,

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • wykorzystywanie języków obcych w codziennej pracy,

  • rozbudowany pakiet socjalny,

  • pracę od poniedziałku do piątku.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

Chcemy łączyć Firmy i Kandydatów, pomagać w znalezieniu talentów dopasowanych do wartości i celów naszych partnerów. Wiemy, że każdy charakteryzuje się czymś wyjątkowym. Chcemy to poznać, aby lepiej i szybciej osiągać pełne dopasowanie.

Wierzymy, że najważniejszą wartością jest człowiek, a inwestycja w dobór Pracowników to inwestycja w rozwój firmy. Odpowiedni Pracownik pasuje do firmy nie tylko posiadanymi kompetencjami, ale również osobowością i wyznawanymi wartościami.

Budujemy profesjonalny, ale również przyjazny i otwarty na indywidualności wizerunek. Chcemy sprawić, by każdy Kandydat i Klient mógł poczuć się częścią naszej społeczności. Działamy na zasadzie współpracy, dajemy poczucie komfortu i zaufania, przedstawiając Pracodawcom dopasowanych Kandydatów.

Dzięki zaangażowaniu możemy lepiej zaopiekować się Kandydatami oraz Klientami. Budujemy z nimi trwałe relacje wspierając ich przez cały proces rekrutacji. Możesz być pewien, że przy naszej pomocy znajdziesz odpowiedniego Pracodawcę.

Podążając za nasza naczelną dewizą - „Daj się poznać” - gwarantujemy nie tylko przyspieszony proces, ale przede wszystkim lepsze dopasowanie.

Przewiń do profilu firmy