Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. projektów z językiem niemieckim

Arche Consulting Sp z o.o.O firmie

  • Pszczyna
    Pszczyna, śląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

Będziesz odpowiedzialny za obsługę klienta w zakresie administracji / sprzedaży / marketingu / księgowości / hr / wsparcia IT. Pokażemy Ci jak skutecznie poruszać się po naszym wewnętrznym systemie jak i przekazywać informacje zachowując przy tym najwyższe standardy jakości. Dowiesz się również jak tworzyć niezbędną dokumentację na podstawie danych uzyskanych od klienta.

Wymagania pracodawcy

  • chcesz poszerzać swoje horyzonty w międzynarodowym środowisku,
  • jesteś osoba otwartą i komunikatywną,
  • Twoja znajomość języka angielskiego oraz niemieckiego pozwala na swobodną komunikację,
  • chciałbyś / chciałabyś rozpocząć prace w biurze, gdzie będziesz mógł liczyć na wsparcie zespołu oraz liczne szkolenia wewnętrzne,
  • pierwsze doświadczenie w pracy z klientem będzie dodatkowym atutem.

Pracodawca oferuje

  • pracę w międzynarodowym środowisku nastawionym na rozwój i wzajemne wsparcie,
  • pakiet szkoleń wdrożeniowych i pogłębiających kompetencje na każdym etapie współpracy,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • szeroki pakiet benefitów,
  • przejrzystą ścieżkę kariery - firma stawia w pierwszej kolejności na rekrutacje wewnętrzne na wyższe stanowiska,
  • atrakcyjny program poleceń pracowniczych, dzięki któremu możesz dodatkowo zwiększyć swoje wynagrodzenie.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne

Arche Consulting Sp z o.o.

Chcemy łączyć Firmy i Kandydatów, pomagać w znalezieniu talentów dopasowanych do wartości i celów naszych partnerów. Wiemy, że każdy charakteryzuje się czymś wyjątkowym. Chcemy to poznać, aby lepiej i szybciej osiągać pełne dopasowanie.

Wierzymy, że najważniejszą wartością jest człowiek, a inwestycja w dobór Pracowników to inwestycja w rozwój firmy. Odpowiedni Pracownik pasuje do firmy nie tylko posiadanymi kompetencjami, ale również osobowością i wyznawanymi wartościami.

Budujemy profesjonalny, ale również przyjazny i otwarty na indywidualności wizerunek. Chcemy sprawić, by każdy Kandydat i Klient mógł poczuć się częścią naszej społeczności. Działamy na zasadzie współpracy, dajemy poczucie komfortu i zaufania, przedstawiając Pracodawcom dopasowanych Kandydatów.

Dzięki zaangażowaniu możemy lepiej zaopiekować się Kandydatami oraz Klientami. Budujemy z nimi trwałe relacje wspierając ich przez cały proces rekrutacji. Możesz być pewien, że przy naszej pomocy znajdziesz odpowiedniego Pracodawcę.

Podążając za nasza naczelną dewizą - „Daj się poznać” - gwarantujemy nie tylko przyspieszony proces, ale przede wszystkim lepsze dopasowanie.

Specjalista ds. projektów z językiem niemieckim, Pszczyna