Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. projektów zagranicznych z j. angielskim

ATO SIGNAGE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnościąO firmie

  • Kalisz

    Kalisz, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • sprawna komunikacja pomiędzy klientem, a firmą oraz wewnątrz samej firmy między różnymi działami,

  • opracowywanie ofert dla klientów przy wsparciu innych działów,

  • wprowadzanie danych projektu do systemu,

  • planowanie i koordynowanie prac projektowych,

  • aktualizowanie dokumentacji projektu,

  • monitorowanie kluczowych parametrów projektu,

  • opracowywanie niezbędnych analiz i raportów dotyczących realizowanych projektów i obsługiwanych klientów,

  • rozwijanie długofalowej współpracy z klientami strategicznymi.

Nasze wymagania

  • doświadczenie związane z realizacją projektów produkcyjnych, w sprzedaży lub w obsłudze klienta B2B (min 1 rok),

  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego na poziomie umożliwiającym profesjonalną komunikację (min. B2- warunek konieczny),

  • dobra znajomość MS Office,

  • rzetelność i dokładność w wykonywanej pracy,

  • umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu,

  • wysoka komunikatywność.

Mile widziane

  • umiejętność czytania rysunków technicznych,

  • znajomość branży meblowej.

To oferujemy

  • stałą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

  • dobrą atmosferę pracy,

  • ciekawe zadania realizowane w międzynarodowym środowisku,

  • możliwość rozwoju zawodowego (po ok. roku awans na stanowisko kierownika projektu),

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

ATO SIGNAGE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

ATO SIGNAGE Sp. z o.o. jest znanym na rynku międzynarodowym producentem

oznakowania reklamowego oraz mebli ekspozycyjnych dla sieci sklepów. Poszukujemy osoby nastawionej na cel i lubiącej pracować z Klientem do wsparcia w prowadzeniu projektów dla naszych stałych klientów jak Hugo Boss, Breitling, Tissot, Carl F. Bucherer. Dołącz do naszego zespołu na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy