Oferta pracy

Specjalista ds. projektowania automatyki

ArcelorMittal Poland S.A.

  • Świętochłowice

    Świętochłowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie oprogramowania aplikacji wykorzystywanych w środowisku przemysłowym,

  • projektowanie i wdrażanie systemów automatyki na poziomie sterowników PLC,

  • kontakt ze wszystkimi zaangażowanymi stronami, w tym również operatorami w zakładzie produkcyjnym i pracownikami utrzymania ruchu,

  • udział w rozmowach z dostawcami systemów,

  • przeprowadzanie rozruchów i wstępnych szkoleń, wsparciem i doradztwem technicznym,

  • automatyzacja systemów informacyjnych składowisk i suwnic.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,

  • chęć tworzenia oprogramowania i zainteresowanie obszarem automatyki,

  • umiejętność programowania sterowników PLC w szczególności serii S7-1500 i S7-1200 (warunek konieczny),

  • doświadczenie w pracy z systemami SCADA w szczególności Wonderware,

  • znajomość narzędzie TIA Portal,

  • znajomość ABB z serii AC800M (dodatkowy atut),

  • doświadczenie w technice robotów i napędów (dodatkowy atut),

  • umiejętność pracy w zespole,

  • doskonałe umiejętności komunikacyjne,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • przedszkole / żłobek pracowniczy

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne