Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. projektowania i kosztorysowania branży elektrycznej i teletechnicznej

ELPIE Sp. z o.o.

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 5 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie dokumentacji projektowej i kosztorysowej w branży elektrycznej i teletechnicznej

  • analizowanie istniejącej dokumentacji, przygotowywanie wycen, ofert i zapytań o cenę

  • przygotowywanie dokumentów przetargowych, wycen ofertowych – wsparcie sprzedaży

  • sporządzanie przedmiarów i obmiarów robót

  • przygotowywanie projektów zamiennych i rozwiązań równoważnych

  • bezpośrednie wsparcie działu wykonawczego w procesie realizacji kontraktów

  • bezpośredni kontakt z dystrybutorami, dostawcami i podwykonawcami

  • praca przy projektach objętych klauzulą niejawności reprezentowanie firmy

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki elektryczne, elektrotechniczne, automatyka i elektronika

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku doświadczenie przy opracowywaniu projektów technicznych, wykonawczych i budowlanych

  • znajomość rynku i rozwiązań technicznych branży elektrycznej i teletechnicznej

  • praktyczna znajomość oprogramowania klasy CAD (AutoCAD, ZwCAD, …)

  • znajomość oprogramowania kosztorysującego, np.: Norma, Zuzia obsługa pakietu Office,

  • umiejętność sporządzania przedmiarów robót elektrycznych, teletechnicznych, kosztorysów elektrycznych, teletechnicznych oraz wycen

  • znajomość norm i przepisów branżowych (elektrycznych, telekomunikacyjnych, informatycznych, automatyki)

  • umiejętność opracowywania projektów instalacji i sieci elektroenergetycznych i teletechnicznych

  • uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, - instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych lub w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń telekomunikacyjnych (nieobowiązkowe)

To oferujemy

  • pracę w profesjonalnym i zaangażowanym zespole,

  • stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę,

  • system pracy – jednozmianowy,

  • wynagrodzenie zasadnicze plus premia uzależniona od wyników pracy,

  • pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku,

  • wynagrodzenie 3 000,00 zł – 6 000,00 zł (netto)

  • Benefity

  • pakiet medyczny

  • dofinansowanie wypoczynku z ZFŚS