Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. projektowania i nadzoru realizacji instalacji fotowoltaicznych

ARINEA sp. z o.o.

5 0009 000 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Ścisła współpraca z Kierownikiem Projektów ds. Fotowoltaiki

  • Wsparcie procesu realizacji instalacji fotowoltaicznych na różnych etapach

  • Projektowanie i realizację projektów budowy instalacji fotowoltaicznych zgodnie z harmonogramem

  • Dobór odpowiednich komponentów instalacji

  • Pozyskiwanie ekip montażowych i budowanie bazy instalatorów, koordynacja zleceń

  • Przygotowywanie niezbędnej dokumentacji

  • Ścisła współpraca z przedstawicielem klienta w trakcie realizacji projektu

  • Prowadzenie korespondencji z klientem związanej ze wszystkimi aspektami realizacji

  • Prowadzenie dokumentacji oraz dbanie o jakość i terminowość realizacji prac

  • Dbanie o dobry wizerunek firmy poprzez utrzymywanie poprawnych stosunków z klientami

  • Prowadzenie czynności administracyjnych związanych z realizacjami PV.

Nasze wymagania

  • Minimum 2 letniego doświadczenia w branży fotowoltaicznej

  • Znajomości rynku urządzeń i elementów instalacji fotowoltaicznych

  • Umiejętności zarówno samodzielnej pracy jak i w zespole

  • Doskonałej organizacji pracy oraz

  • Znajomości komputera - Pakiet MS Office

  • Znajomość programu PV*SOL lub pokrewnego

  • Mile widziana znajomość programów typu CAD

  • Dodatkowym atutem będzie prawdo jazdy kat. B i gotowość do podróży służbowych

To oferujemy

  • Współpracę w oparciu o umowę o pracę lub własna działalność

  • Wszelkie narzędzia do pracy

  • Samochód służbowy

  • Elastyczność i mobilne miejsce pracy

  • Miłą atmosferę w pracy.

  • Możliwość rozwoju osobistego

O nas

ARINEA to firma łącząca ludzi kochających wyzwania i ceniących ponad wszystko rodziną atmosferę w firmie. Jesteśmy innowacyjną przedsiębiorstwem wdrażającym nowe technologie w świecie elektrotechniki. Firma zajmuje się projektowaniem i instalacją instalacji elektrycznych, elektromobilnością i fotowoltaiką. Wierzymy, że czynimy świat lepszym.