Ta oferta pracy jest nieaktualna od 23 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. projektowania i ofertowania

  • Rzeszów, podkarpackie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 31.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Specjalista ds. projektowania
    i ofertowania
    Miejsce pracy: Rzeszów

    Opis stanowiska

    • Uczestniczenie w przygotowaniu dokumentacji projektowej;
    • Analiza dokumentacji projektowej pod względem kompletności, wprowadzanie rozwiązań zamiennych/równoważnych;
    • Obsługa programów do projektowania;
    • Analiza możliwości technicznych rozwiązań projektowych;
    • Opracowywanie kosztorysów i ofert pod zapytania klientów na podstawie otrzymanych obmiarów;
    • Analiza dokumentacji technicznej;
    • Przygotowanie i kompletacja dokumentów potrzebnych do sporządzenia wyceny, oferty handlowej;
    • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z podwykonawcami, dostawcami i projektantami;
    • Analiza ofert otrzymanych od podwykonawców;
    • Praca w oddziale w Rzeszowie.

    Wymagania

    • Ukończone studia techniczne – specjalizacja drogowa lub mostowa;
    • Biegła znajomość programów AutoCAD oraz pakietu MS Office;
    • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów technicznych;
    • Sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
    • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
    • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu;
    • Podstawowa znajomość Prawa Budowlanego oraz wymogów formalno-prawnych projektowania dróg;
    • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

    Oferujemy:

    • Interesującą i odpowiedzialną pracę w renomowanej firmie.
    • Regularne szkolenia z zakresu oferowanych produktów i usług przez cały okres zatrudnienia.
    • Prywatną opiekę medyczną.
    • Kartę Multisport.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Informujemy, że odpowiemy na wybrane zgłoszenia.